Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik Makeup Revolution...

Melyik Makeup Revolution palettát ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nekem igazából az összes tetszik és nem tudok dönteni. Olyan kellene amivel barna (natúr) sminkeket készíthetnék, lehetőleg matt és csillogó variációban is.

Szerintetek melyik lenne a legjobb erre a célra? Én talán leginkább az Iconic 3-mat nézegetem, de nem tudom egyértelműen eldönteni magamban hogy valóban jó döntés lenne-e?



2015. febr. 1. 10:27
 1/3 anonim válasza:
Nekem az Essential Shimmers van meg. Gyönyörű színei vannak, természetesek. Amire írtad arra ez is tökéletes, de amit te kinéztél az is nagyon szép. :) Én is nehezen döntöttem.
2015. febr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én az essential shimmers és az iconic 2 palettát használom! Gyönygőrű, jól pigemntált és a pinkpanda webshopban olcsó is. Mind a kettővel lehet gyönyőrű füstös és natúr sminket készíteni. Csak ajánlani tudom.
2015. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az iconic 3 az inkább lilásabb, rózsaszínesebb tónusú. Az iconic 1-2 barna :)
2015. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!