Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hamarosan itt az év vége, én...

Hamarosan itt az év vége, én meg ballagok a sulimból. Mit akánlotok?

Figyelt kérdés

Már egészen régóta gondolkodom, hogy mit kérjek és már egy ideje a táska felé hajlok. Először Guccit néztem, de inkább nem, mert a jövendőbeli osztálytársaim nem birnának rá vigyázni, így inkább áttértem a Louis Vouttonra. Viszont ennél is ugyan ez a helyzet.

Szóval tudnátok nekem írni tervezői táskákat max 100 ezerig?

13/l



2015. febr. 2. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
100 ezer felett nem lehet.....? :D -.-
2015. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De lehet ;) apám megmondta a Louis Vottunt is megvenné, de ki hinné el hogy igazi. Mellesleg kisfaluban lakunk. Mindenki arrp

Ol beszélne, hogy " igyen, ő kapott 200 000 ért táskát"

2015. febr. 2. 20:31
 3/10 anonim ***** válasza:
de miért pont táskát szeretnél ekkora értékben? annyi hamisítvány van azokból, tényleg senki nem hinné el, hogy igazid van. meg különben is, ha van egy nagyon felső kategóriás táskád de a többi cuccod átlagos az nagyon elütne. ami pedig még feltűnőbbé tenné ;)
2015. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Vegyél,de 100 ezerért nem kapsz se Guccit se LV-t.

Évekig hű társad lesz egy LV, tényleg mindig divat és az igazi az igazi.

Menj valami nagyobb városba gimibe.

2015. febr. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azért pont táska, mert most rá vagyok ezekre "kattanva", plussz, egy ilyen minőségi táska sokáig bírná. Szóval később is használhatnám, nem olyan, mint egy telefon, hogy maximum 3 év.

Azért nem szeretnék minőségi, se semmilyen hamisítványt, mert abból sok van. Nem szeretnék én is azok közé tartozni, mert ők az igazi pláza p*csák. Már elnézést a kifejezésérzt. Én nem mások miatt hordanám, meg, hogy illegessem-billegessem magamat. Nekem ez tetszik... és ha már táska, akkor eredeti számomra. Mint mondtam, nem egy hamisítvány, amit bárki be tud szerezni interneten.

Igen, tisztában vagyok azzal, hogy ezek nagy pénzek. Nem arról lenne szó, hogy most csak anyámékat lehúznám több tíz ezerrel. Családilag megoszlana, bár természetesen a legtöbbet ők fektetnék bele.

2015. febr. 2. 22:11
 6/10 A kérdező kommentje:

Pécsi gimibe készülök, de mindenhol vannak azért retardált diákok. Végülis igazuk van, hogy nem egy több száz ezres táskával kéne rohangálnom.

Olyasmire gondoltam árban mint a Dolce Gabbana vagy Ted Baker táskák, de ezek kinézetre nem nagyon jönnek be...

2015. febr. 2. 22:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
eléggé kamunak tűnik a kérdés. de mondd, mégis 13 éves kis csipszar fejjel hová a bánatba hordanál te gucci táskát? :D iskolába? haha, jó vicc, a mindennapi strapától félév alatt tönkre menne, meg elég valószínű, hogy beleborul valami, ellopják, stb. meg 13 évesen szerintem nevetséges ilyenekkel rohangálni, kb olyan benyomást kelt, mint a 10-15 centis platform cipők. mellesleg ezeket viselni is tudni kell, 13 évesen nem hiszem, hogy feltudnál magadtól öltözni egy ilyen táskához. egyébként meg senkit nem érdekel a táskád, nincs ráírva az ára, valószínűleg azt fogják majd gondolni, hogy kamu, már ha bárki is foglalkozna veled egyáltalán
2015. febr. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Eléggé kamu a kérdés. Okké. Ahogy gondolod. Számomra fontos.

Tudtam, hogy én leszek az elkényesztetett, apuci pici éánya.

Előre tudtam, hogy a koromon mindenki ki fog akadni, de akkor is...

Nem hiszed, hogy rendesen felbírnák öltözni. Állízolag 17-et is kinézik belőlem.

Igen. Szeretem a magassarkúkat és a clopform topánkákat. Na, de akkor mi van?

Nem fekszem le fűvel-fával, nem cigizem, drogozom, nem beszélek vissza. Jó jegyeket hozok.

Egy ilyen lány szerinted hogyan bírna kiemelkedni? Sehogy!

Egyépként meg elárulom, egy minőségi táska azért nem gél évig bírná, hanem egy életen át.

Én szeretem a ruhákat, a divatot. Feltudok normálisan öltözni, ki tudom magamat vagy bárkit sminkelni.

És akkor most jön majd az, hogy plázacica vagyok. Nem érdekel! Énnekem megvan a saját képem magamról, amivel tisztában vagyok.

Szóval milyen táskákat tudnátok ajánlani?

Mellesleg azért nem olcsó kínai táskával járok majd suliba, mert megtehetem és kész. Nem tetszik, nem kell hozzászolni.

2015. febr. 3. 00:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Én ilyet választanék mert soha nem megy ki a divatból és bármivel tudod kombinálni télen-nyáron:

Mondjuk nem 100 ezer hanem sokkal több

[link]

[link]

Ezek az árak azt hisszem ausztrálok, de ha felhívod telefonon a budapesti üzletet megmondják neked forintban az adott model árát.

Gucci, Dolcet nem éri meg venni mert 2-3 szezonon át fog tartani és uténa kimegy a divatból. De ezek örök darabok.

2015. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

LV ben én is hasonlora gondoltam, csak épp eredetire.

Maximum 100 ezret vagyok hajlando ra kerni, mert hat na...

A dolce taska ha kimegy a divatbol, akkor us örömmel hordanám, mert attol még egy világmárka...

2015. febr. 3. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!