Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet egy sminkes egy...

Hogy lehet egy sminkes egy sminkmárka képviselője?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik a kérdés, de mint kezdő sminkes érdekel, hogy valaki hogy tud odáig eljutni hogy képvisel egy adott sminkmárkát a saját országában?

köszönöm a válaszokat előre is :)


2015. febr. 3. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy egy sminkmárka felkérjen egy sminkest reklámarcnak, nyilván arra van szükség, hogy ez a sminkes népszerű legyen, hiszen celebekkel is ezért szoktak reklámozni, több emberhez eljut az üzenet.


Tehát az legyen a cél, hogy kiépíts egy országos szintű "rajongói bázist". Én egy sminkbloggal kezdenék (amivel azért foglalkozni is kell, rendszeresen tartalommal feltölteni stb.). A blogodnak, és neked is jó reklám továbbá egy facebook oldal, amit minél többen like-oljanak.


Ezt el lehet érni pl. nyereményjátékokkal, de persze a minőségi tartalom is elengedhetetlen.


Érdemes haladni a korral, és alkalmazkodni a trendekhez, például sminkeseknél a youtube csatorna elengedhetetlen, sokkal jobban át tudod adni a tudásodat mozgóképen, így többen fognak követni is.


Ahogy látod, ez egy nagyon hosszú folyamat. Sok beauty blogger van Magyarországon, sokan jutnak el odáig, hogy márkák szponzorálják őket (adnak nekik ingyen terméket, hogy aztán írjanak róluk a blogjukban). Arra még nem volt példa, hogy egy sminkmárka reklámarcnak, képviselőnek kérje fel egyiküket, de én ezt sem tartom lehetetlennek, de ahhoz kemény munka kell. Ha komolyan gondolod, és ez nem csak egy fellángolás, akkor sikerülhet.


A szorgalmadon, tehetségeden és a marketingen múlik minden, én összefoglaltam neked a lényeget, innentől a te dolgod, tudsz-e kezdeni vele valamit. Hajrá!

2015. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)))
2015. febr. 3. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!