Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kinél tudnék megtanulni...

Kinél tudnék megtanulni sminkelni? 35 éves vagyok, eddig nem különösebben festettem magam, leginkább azért, mert nem sok érzékem van hozzá.

Figyelt kérdés
Tudtok ajánlani valakit, aki megtanítana rá? Olyan szakemberre gondolnék, aki ilyennel foglalkozik és van jó tapasztalatotok róla. Persze anyagilag nem a csillagos ég a határ.

2015. jan. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Van egy Kell a púder!! márka, őket kérdezd meg [link]


Lehet vállalnak sminktanfolyamot, vannak más smines képzők de azok olyan fél millió körül vannak mint kurzus. De akkor sminkes oklevelet kapsz.

2015. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnézem. Nem sminkes szeretnék lenni amúgy, hanem csak magamat sminkelni. Nem extra alkalmakra, csak az alapokat szeretném tudni, hogy mi áll jól, melyik a jó szemceruza, milyen színeket használjak, merre húzzam a szemceruzát stb. :)
2015. jan. 14. 15:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Minderről millió videó van youtube-on, azt meg hogy mi áll jól te is látod ha magadra kened. A lényeg a sminkelésnél hogy sokat kell gyakorolni.
2015. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy magyar márka, Budapesten vannak és van pár saját sminktermékűk is amik elég jók és természetes anyagokból készülnek. Hívd fel őket és kapsz további infokat! 1 voltam.
2015. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha leírnád milyen színű a hajad/szemed/bőröd, segítene kitalálni melyik a Te színvilágod.

De szerintem ezt is ahogy minden mast gyakorlassal tudod fejleszteni nem hiszem, hogy feltetlenül szükseged lenne szakemberre. Egy jo pirosito és egy szépen elsajátított tusvonalnál, vagy ha rúzsos vagy es Hozzád illő színnél nem is kell több. Egyebként irány a YouTube "makeuo tutoriol" szamtalan videoja es hajra!:)

2015. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jó néhány sminkes is tudna segíteni neked, néhány különórával ami azért nem olyan vészes. De ha bemész mondjuk a MAC-ba ott is dolgoznak lányok akik vásárlás ellenében segítenek ha megbeszéled velük.1 vagyok.
2015. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokaknak egyértelmű, hogy mi áll jól nekik, de én annyira nem szoktam, hgoy nekem kell a bátorítás és más véleménye is hozzá.

Amúgy sokan ilyen videókból próbálják megtanulni, aztán röhejesen néznek ki, csak nem mondja meg nekik senki. :)

Pl. annyi rémlik valami kozmetikus tanácsából egyszer, hogy a szemceruzát a szem formájától stb. függően máshonnan kezdjük pl. Nem belülről, hanem esetleg a könnycsatorna környékéről. Vagy hogy a vonalat ilyenkor hol húzzuk. Sokan egészen szemhez közel húzzák a vonalat, pedig nem ott kell. És ezek között az emberek között rengeteg magabiztos smineklő van, akiknek esetleg nem szól senki. Nekem a tinikori sminkelés kimaradt, nincs több év próbálkozás mögöttem, úgyhogy én inkább maradnék a röviden, velősen, jól megoldásnál. :)

2015. jan. 14. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!