Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek a Pink...

Mi a véleményetek a Pink Pandáról? Tapasztalatok a rendelésről és szállításról?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Nagyon rugalmasak a rendelés módosítását illetően. Gyors a szállítás, eddig mindig hibátlan állapotban kaptam meg a rendelésem. Talán az egyetlen negatívum, hogy rengeteg terméket sokkal jobb áron ki lehet fogni 1-1 külföldi oldalról.
2015. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen egyet értek az 1. hozzászólóval :)
2015. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Imádom. :) Én eddig 7x rendeltem tőlük és mindig kaptam a csomagom mellé valamilyen promóciós kódot. :)

A szállítás gyors és a futár is rugalmas. Imádok az oldalon nézelődni.

2015. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

1x rendeltem tőlük, és törve kaptam meg a terméket. Jeleztem, de nem cserélték ki, mivel nem magyarok és nem tudták kezelni a helyzetet. Telefonon pedig egy nyihorászós, profizmustól messze távol lévő lány vette fel, akivel értelmesen nem lehetett beszélni. Az oldalukon lévő hosszú garancia egy nagy baromság, kamu. Ráadásul tele van az oldaluk hibás termékleírással!

Ennyit erről a szlovén cégről.


Maradok az eddig is megbízható magyar webshopnál.

2015. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Én is megszívtam velük.


Sztori a köv. röviden: igaz, hogy a honlapjuk zeng a garanciától, de azt nem írja, hogy ha kipróbáltál egy ecsetet és nem felel meg a minősége, akkor azt úgysem fogják kicserélni, mert olcsó húsnak híg a leve, az egy olyan ecset és kész. Ráadásul hiába bizonyítottam számlával, hogy náluk vettem azt mondták, hogy lehet ebay-ról rendeltem egy ugyan olyat és azt akarom velük kicseréltetni. Na tőlük sem fogok többet rendelni.


A gond tehát az velük, hogy a fele sem igaz a honlapjukon, ami a jogszabályoknak megfelelne. Utálom az átb*szós nem magyar cégeket, akik ide szállítanak és tört magyarral próbálnak még több pénzhez jutni.

2015. júl. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elkeveredett a csomagom és nekem kellett utánajárnom. Semmi készséges ügyintézésről nem kaptam tanúbizonyságot.

Abszolút negatív a tapasztalatom velük kapcsolatban.

2015. júl. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem ma jött meg az első Pink Panda csomagom!:)Semmi probléma nem volt a szállítással,és a kapott termékekkel,mikor megrendeltem kaptam egy visszaigazoló e-mailt,hogy sikeresen bekerült hozzájuk a rendelésem,majd arról is értesítettek,amikor átadták azt a futárcégnek,és a futárcégtől is kaptam levelet a szállítással kapcsolatban,ahol minden le volt írva,mikor adták a futárnak oda a csomagot,mikor állították össze a stb. Nagyon tetszett,hogy a termékek igényesen voltak elhelyezve,becsomagolva(mindegyik külön kis fóliában. Még egy plusz pont,az utánvételes fizetés,ami jóval megkönnyíti a dolgomat,és ez a legbiztosabb is. Ha megérkezik a csomag,akkor átvételkor ugye kifizeted,és aláírod a papírokat,hogy átvetted,és már kész is. Én nagyon meg vagyok velük elégedve,egy biztos,nem ez volt az utolsó rendelésem tőlük:)
2015. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
84%
Többször is rendeltem már tőlük és nagyon szeretem őket. Bár sokszor van termékhiány úgyhogy van hogy heteket kell várni, de ezen kívül nincs rájuk panaszom.
2015. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
62%

Az ajándék termékeikről csak ennyit:

2 ajándékot ígértek, amit meg is kaptam:

1 db avas rúzst és 1 db beszáradt körömlakkot.

A színekről meg ne is beszéljünk (használhatatlanok).


Így könnyű reklámozni, ha a selejt, eladhatatlan cuccokat sózzák az emberre. Gusztustalan vevőcsalogatás, fújj!

2016. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!