Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hallott már valaki a Pink...

Hallott már valaki a Pink Webstudioról? érdekenének a vélemények és az esetleges személyes tapasztalatok is! Üdv.!

Figyelt kérdés
Tudtok segíteni a Pink webstudióval kapcsolatban?
2012. júl. 23. 23:42
 1/1 anonim válasza:

Tudom hogy nagyon-nagyon régi kérdés, de gondoltam válaszolok. Dolgoztam náluk egy rövid ideig sok évvel ezelőtt.

Nem voltak jobbak semmivel, mint más stúdiók.

Volt egy Sanyi nevű, borzalmasan túlbuzgó kis okostojás náluk, aki operátorokat tanított be, ha jól emlékszem. Hárman csinálták az egészet két másik sráccal, a Felső Erdősor utcában volt a stúdiójuk.

A modelleket mindenféle hülyeség miatt cseszegették meg levonással fenyegették.

A főnök figura egy Attila nevű srác volt, egy hátad mögött ármánykodó sutyerák. Azóta úgy tudom elköltöztek, illetve nyitottak egy vagy több másik stúdiót is Pesten.

Eléggé arrogánsak, persze inkább burkoltan, mint közvetlenül. Azt képzelik mindent láttak már ebben a szakmában (bár tény, hogy vannak szép eredményeik, de melyik jó stúdiónak nincsenek), ez a weboldalukat nézve is azonnal szemet szúr.

Ezek viszont évekkel ezelőtti tapasztalatok, nem tudom manapság mi ott a helyzet.

2017. jún. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!