Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok piercinget csináltatni?

Hol tudok piercinget csináltatni?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hasamba egy piercinget csak nem tudom hol csináltassak? Pest környékén tudtok jó helyeket amik megbízhatóak és megcsinálják egy 14-15 éves lánynak is(nem kérek negatív kommenteket). És hogy akkor fel kell hívni őket és időpontot kérni vagy hogy zajlik ez az egész? Valaki leírná lécci? előre is köszi, megy a zöld kéz minden normális válaszolónak.!

2015. febr. 5. 21:14
 1/2 anonim válasza:
Szerintem akár meik tetováló szalonban meg csinálják ha a szülővel mész, ha meg nem akkor keress valami ismerőst aki meg csinálja. (Nekem nagyon fájt)
2015. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En nem reg csinaltattam orr piercinget, szinten pest kornyeki vagyok es a west endbe csinaltattam nekem mindenki ajanlotta de tenyleg megbizhatoak meg bagyon normalisak es probaljak ugy szurni hogy minnel kevesbe legyen fajdalmas.
2015. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!