Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a jobb? Ha valaki a szemét...

Mi a jobb? Ha valaki a szemét vagy a száját emeli ki sminkkel?

Figyelt kérdés

Én mindig a szememet emeltem ki, a számra vagy nem tettem semmit vagy egy nagyon picike rúzst, hogy legyen valamilyen színe. De amióta levették a fogszabályzómat, elkezdtem szájhangsúlyos sminket készíteni :D


Nektek melyik tetszik jobban?


Ti mit szoktatok? Írjatok kort is :)


19/L


2015. febr. 11. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a szem hagsúlyozása jobb. Persze szépen, nem egy centis zsírkrétával körbehúzva :D

Nekem ez összefügg "a szem a lélek türke" dologgal. Meg hogy az emberek, ha beszélgetnek, akkor egymás szemébe néznek - jobb esetben.

Számra kb. 3-szor kentem bármit is életemben (ajakápolót leszámítva), szerintem a rúzsok, szájfények ritka gusztustalanok.


Mindenesetre arra figyelj, hogy a sötét rúzsok inkább alkalmakra vagy bulikba valók, hétköznapokon inkább bohócra hasonlít a viselője, ha rosszul használja (erős szemsmink erős rúzzsal) vagy közönséges lesz az eredmény.


Én csak a szememet emelem ki, azt is csak minimálisan. Elfedem a karikáimat, aztán a felső szemhéjam tövére húzok egy középvastag vonalat fekete szemceruzával, amit utána egy kis aplikátorral elmaszatolok, hogy ne legyen olyan markáns.


25L

2015. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindig azt tanacsos kiemelni, ami szep. Ha szep vonalu, pont jo vastagsagu szad van, akkor azt, ha nagy, szep szinu szemeid, akkor azt.


Nekem nagyon vastag szam van, es alapbol pirosas szinu, ugyhogy en arra csak ajakapolot/szajfenyt kenek, inkabb a szememet hangsulyozom, mert abbol ugyis jokora jutott nekem :D

2015. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a szemet szebben lehet hangsúlyozni, de a lényeg hogy egyszerre vagy a szemet vagy a szájat de a kettőt NE.
2015. febr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha mindkettő szép és jól áll, akkor hangulattól függően érdemes. de persze egyszerre a kettőt sosem. : ) én régen csak a szememet húztam ki, de pár éve beleszerelmesedtem a rúzsokba, imádom őket, de szoktam még szemhangsúlyos sminkeket is feltenni. ha pattanás van a szám felett vagy alatt, akkor inkább nem kenek rúzst. :D 25/L
2015. febr. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
Ki mondta,hogy nem lehet mindkettőt?Dobd el a rohadt korlátokat,korlátolt lesz tőle a végeredmény is.
2015. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet mindkettőt, csak akkor az egyiket visszafogottabban kell. és ez egy olyan sminkszabály, amit tényleg érdemes megfogadni, ha nem akarunk túlzásba esni. ugyanaz, hogy csillogós/mintás felsőhöz nem veszünk fel csillogós/mintás gatyád vagy szoknyát.
2015. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!