Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Világos Barna göndör hajam...

Világos Barna göndör hajam van fekete hosszú szemöldökőm (sok pórussal az arcomon) szerintetek mien smink hozná ki a természetes szépségemet?

Figyelt kérdés
Sminkpórusokgöndörhaj
2015. febr. 15. 07:54
 1/2 Én megmondom a tutit válasza:

szerintem arra torekedj h tiszta legyen az arcod.azzal h sminkel akarod elrejteni nem sokra mesz.

hasznalj valami jo arctisztitot es akkor meglatod h nincs is szukseged sminkre.ezt jelenti a termeszetes szepseg.;-)

bocsi az irasert de telorol vagyok.

2015. febr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak maximálisan igaza van,de mivel tudom,hogy a problémás bőr nem túl hamar javul(már 2éve tiszta pattanás vagyok,de nagyon nehezen múlik)így én ha suliba megyek reggel vagy egy kis korrektort vagy valamilyen bb vagy cc krémet használok és amint hazaérek lemosom!:)
2015. febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!