Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A vörösmarty gimiben lehet...

A vörösmarty gimiben lehet sminkelni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kismillió iskola viseli a nevét, igazán konkretizálhattál volna.

Egyébként egy szolid natúr barnába nem kötnek bele szerintem

2015. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem, akkor már nem is jeletkezel oda? :D
2015. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

@2: Szerinted?

Ha a tulajdonnevet kisbetűvel írja, mit gondolsz, mivel fog az ország gazdasági és szellemi GDP-jéhez hozzájárulni? Teste áruba bocsátásával, maximum.


@Kérdező: Ostoba pitsa, igazi, Battle Royale-ba való senki lehetsz.

2015. febr. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lippóczy Ákos válasza:
64%
Az USA-ban még vannak Indián Rezervátumok, ott szerintem még mindig lehet! De lehet hogy már ők is kinőtték ezt a hülyeséget.
2015. febr. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Imádom, mikor egyetlen kérdés miatt elítélnek valakit... Battle Royaleba való, és k...va lesz, csak mert érdekli, hogy a leendő sulijában (valószínűleg) lehet-e sminkelni? Gratulálok, ha valaki sminkeli magát, és nincs kedve nagy betűt írni, az rögtön k..va, és haljon meg. Ilyen elv alapján elég sok embert küldenél a Battle Royale-ba. Nem tudsz semmit a kérdezőről Amúgy tényleg konkretizálhattál volna, fogalmam sincs. :D
2015. febr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Most kapásból 3 ilyen nevű gimi ugrott be. Város esetleg?
2015. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!