Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meleg srác vagyok, szeretnék...

Meleg srác vagyok, szeretnék nőiessé válni, hogy kell sminkelni? És lehet élethű hosszú hajat csinálni?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy pasival, én vagyok a lányszerepben és szereti ha külsőleg is nőnek öltözök, kipróbáltuk és engem is nagyon izgat a dolog, így szeretnék minél nőiesebben kinézni, szerencsére alkatra nagyon nőies vagyok.

Szeretnék tanácsot kérni, hogyan kell sminkelni nagy vonalakban ha leírnátok nagyon örülnék neki. Mit szerezzek be egy alap sminkhez, meg persze valami szexi amivel elcsábíthatom.

És hogy lehetne hosszú hajat csinálni ami minél élethűbb? Milyen megoldások vannak erre? Paróka annyira nem az.

Nem baj ha nem csak alkalmi megoldás, mivel próbáltuk és elég nőies a kinézetem, beöltözve nem látszik nagyon, hogy nem nő vagyok, még egy kis smink aztán senki nem veszi észre, tehát a hétköznapokban is szívesen élek

"nőként". Mondjuk kicsit költséges a teljes ruhatár csere, de megoldható.



2015. jan. 27. 00:36
 1/7 anonim válasza:

szia!

hát alap sminkhez sztem vegyél BB vagy CC krémet, ha problémásabb a bőröd akkor alapozót inkább, vmi kőpúdert, fekete szemceruzát, hajadnak színének megfelelő színű ceruzát/szemöldökport. (szemöldökre persze) szempillaspirál, szájfény, rúzs mondjuk vmi visszafogottabb színű meg egy piros. kb ennyi az alap.Persze vehetsz szemhéjfestéket is, szemhéjtust, pirosítót, bronzosítót... de ezek nem alapok sztem :)

Hajra nem tudok mit mondani, a paróka ideiglenesen jó lehet, de ha fontos a hosszabb haj akkor természetesen növeszd és ápold. Drogériákban (DM, Rossmann, Müller) minden ilyen dolgot sminkcuccokat, hajdolgokat, kiegészítőket megtalálsz elfogadható áron. Ja igen és ha rendszeresen sminkelsz akkor mindenképp vegyél sminklemosót pl micellás vizet, meg vmi hidratáló arckrémet.

2015. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló nagyjából minden alap terméket leírt, annyit tennék hozzá,hogy YouTube -on nézegess sminkes videókat, ne csak úgy magadtól kezdj sminkelni, rengeteg jó külföldi beauty guru van,tudom ajánlani Shanxxo -t, Kathleen Lights -t, például.
2015. jan. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

első kommentelő vagyok.

annyit tennék még hozzá nagyon jól írta az előttem szóló, hogy youtubeon sok beautyguru van aki sminkel, szépségápolással foglalkozik magyarok között is. Móni szépségvilága pl. ő nagyon (túlzottan is :D) jól, részletesen, szájbarágósan el tudja magyarázni az eszközök, sminkek használatát. Van kezdőknek videói is, sokat megtanulhatsz belőle :)

2015. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem sértésből írom, sőt, jóindulattal, de youtube-on vannak sminkes videók Conchita Wursttól és ő tényleg szépen sminkel, ráadásul férfiként jobb "tanácsokat" tudsz tőle ellesni mint egy nőtől. Jaj, és olyan jó szövege van, én imádom :)
2015. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapozóval hangsúlyozd ki a járomcsontodat, attól nőiesebb lesz az arcod. A hajadat meg szerintem nyugodtan növeszd meg.
2015. jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Ne haragudjatok , hogy ilyet kérdezek, de ha valaki meleg, akkor az miért akarja ,hogy a barátja úgy nézzen ki mint egy nő? Én nem vagyok meleg, de ez nagyon érdekel. Szégyenlitek magatokat a hétköznapokban? Sokan példát vehetnének a Queen énekeséről freddie ről , komolyan mondom, ha a melegek mind olyanok lennének mint Freddie Mercury az embereknek egy rossz szavuk sem lenne. Ő megmondta hogy meleg, és férfiként férfiakat szeretett. Ti most a férfiakat szeretitek, vagy egy nőt akinek farka van? basszus, komolyan nem értem. Ha létezik Isten, akkor asszem nagyon ütős humorérzéke van. Ne vegyétek sértésnek azt amit ide írtam, nem annak szántam, de ti még nem gondolkodtatok el ilyenen? kérlek válaszoljatok rá, mert nagyon érdekel.
2015. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

mini ruha, szexi fehérnemű, kontur, alapozo , arckrem , szempillaspiral,rúzs, szajfény, ajakbarzsam, magasságú , cicibeültetes , hajbeultetes

kb ezek . De ha nőnek lát mert nem not szeret ?.

2015. ápr. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!