Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig várjak még a hasazással?

Meddig várjak még a hasazással?

Figyelt kérdés
3 hete csináltattam köldökpc-t,amit köldök piercing belövő géppel csináltak,így kb egyáltalán nem fájt..Viszont már nagyon szeretnék hasazni,felülésezni.Várjak még vele,vagy 100 felüléstől nem lesz bajom?

2015. febr. 16. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy bajod lenne tőle, ellenben sejtésem szerint nem jó technikával hasazol ha csak így meny röptében a 100 egyhuzamban.
2015. febr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Gondolom 3 hét után csinálhatod, de csak óvatosan.

Előttem szólónak igaza van. Valami rossz ha 100 at csak úgy megcsinálsz.

2015. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem az volt a lényeg hogy mennyit csinálok és hogyan,a hasazáson van a hangsúly :D

köszi a válaszokat!:)

2015. febr. 16. 23:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod,max. ha érzed,h. kellemetlen,fáj akkor abba hagyod,nagy bajod nem lesz tőle.


Kedves előző válaszolók! Miért ne lehetne egyhuzamban 100-at megcsinálni?? Ha rendesen sportolsz... Mellesleg iskolában min. 75 a lányoknak. :)

2015. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Kedves utolsó válaszoló.

Nálunk 1 perc idő áll rendelkezésre felüléseknél, mert amikor korlátlan idő volt akkor a jobbak 200-300-400-at csináltak meg.

De ezek semmiképpen nem voltak koncentráltak. A mennyiség volt a lényeg és nem az hogy mennyire dolgozik a hasad.

Ha valaki nem felülés bajnokságra megy akkor 100 sok mert csak rángatózik.

Akkor nehezítsünk picit a bal kezed tedd a jobb válladra a jobb kezed pedig a balra ( persze a fejed mögött). Ezzel elkerülöd a lendítést és garantálom hogy 100 nem fog menni.

2015. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nooname,amint látod fent nem volt említve idő. Ezért nem lehetetlen az a 100 akárhogy is próbáljuk szépíteni.. Az,h. más a mennyiségre figyel és nem a technikára saját magát köpi szemben ez pedig nem az én gondom. :)
2015. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
10%

Akkor miért kötöttél bele amit írtunk?

,,Valami baj van a technikával ha 100 csak úgy megy''

Megemlítettük hogy a technika rossz lehet ezért megy olyan könnyen. Erre te hogy nálatok a lányok 75-öt csinálnak minimum.

2015. febr. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem az volt a lényeg hogy mennyit csinálok és hogyan,a hasazáson van a hangsúly :D"


A probléma az, hogy ezek szerint amit csinálsz nem hasazás, csak olyan mint a reggeli felkelés sokszor. Ha meg elenyésző a haszna nem értem miért nem csinálod inkább normálisan. Érdemes legalább egyszer elmenni konditerembe ahol hozzáértők tudnak segíteni hogy mit hogyan csinálj szabályosan. A guggolás se olyan pofon egyszerű ha rendesen csinálja az ember.

2015. febr. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nooname 1. Aki itt bármibe is belekötött szerintem az pont te voltál,én max. megmondtam,h. nem lehetetlen. 2. Kulturáltan beszélj,ha már én is így teszek! Legalább ennyire tiszteljük már a másikat!... 3. Még mindig arról van szó,h. nem volt idő megadva szóval ismétlem önmagamat,nem lehetetlen az a 100... Honnan veszed,h. könnyen megy neki? Ott vagy mellette és számolod? Biztos megküzd érte... Kössünk bele mindenhol,mindenbe és mindenkibe ez aaaz!! De mind1 is,mert még mindig a köldök pc-ről volt szó. :D
2015. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!