Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van egy One step gél lakk...

Van egy One step gél lakk kezdő készletem. Sima körömlakk+ fényzselé + led láma. Mennyire lenne tartós?

Figyelt kérdés
2015. febr. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Max ha a lakkot az elkészült géllakkra kened.
2015. febr. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi előző, de gél lakkra nem szabad sima lakkot tenni. A sima körömlakk sima körömre való. Maximum műkörömre, de egy idő után arról is lepattog. A fényzselé milyen fényzselé? Ha rugalmas,akkor jó a gél lakkra. Ha nem akkor csak műkörömre rakhatod, különben le fog pattogni. Mid van még? Ennyi? Ez a kezdőkészlet? Sima körömlakk meg fényzselé, led lámpa? Ez így még nem elég.
2015. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem nem, félre értettél kedves utolsó

Ilyen készletem van:

[link]

Ezzel minden rendben!

De van nagyon sok sima körömlakkom, és az lenne a kérdésem, hogy ha kifestem sima lakkal, és ennek a készletnek a fénylakkját rákenném, aztán Led lámpa alá tenném az úgy jó lenne, tartósabb lenne, vagy semmi értelme?

Bocsi ha nem voltam egyértelmű.

2015. febr. 18. 14:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismétlem, megcsinálod a géllakkot átlátszóval, és ugy lakkozod, ahogy akarod. Nem lesz semmi baja, a lakklemosó sem árt a géllakknak.

Sima körömlakkal KIZÁROLAG ÍGY működik.

2015. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!