Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Epitett zseles mukorom...

Csajok! Epitett zseles mukoromnel hasznalhatok a vegen fenyzsele helyett atlaszo koromlakkot?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy most elfogyott a fenyzselem es voltam venni, de ahova mentem, olyan pofatlanul draga volt, hogy inkabb megvarom, amig az olcso helyre rendelnek nekem. Viszont most kormizek es szerintetek, amikor mar a tetejet is lereszeltem, tehat befejeznem, akkor huzzak ra lezarolag megegy reteg atlatszo zselet, vagy atlatszo koromlakk is jo?

Koszi a valaszokat ^^



2014. dec. 13. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok műkörmös, csak nekem csinálnak, de annyit tudok, hogy a sima körömlakk hamar lekopik, tehát az nem éppen praktikus fedőlakknak. Akkor már inkább egy utolsó réteg zselé.
2014. dec. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2014. dec. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha magadnak csinálod, akkor nyilván bármit lehet, ha körömlakkot teszel rá, akkor érdemes több rétegben, mert látazsani fog a reszelés nyoma (valószínűleg). Jobb megoldás, ha egy nagyon vékony réteg építő (vagy átlátszó) zselét teszel rá. Amíg nem volt fényzselé, így csinálták a műkörmöket, nem néz ki annyira rosszul, de sokkal hamarabb el kezd fakulni a fénye és nem is olyan fényes, mint a fényzselé. esetleg ilyenkor érdemes egy réteg áltlátszó lakkot rákenni, mert az fényesebb, de ne reszeld meg előtte. Ha másnak csinálod, akkor szerintem körömlakkal befejezni nagyon gagyi, a zselés verzióval csináld inkább.
2014. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!