Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik márkának a körömlakkját...

Melyik márkának a körömlakkját, sminkjeit ajánlanátok kismamának is?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőmet szeretném meglepni elsősorban olyan körömlakkal (mert azt mindig használ, sminket viszont ritkán), ami kevésbé van telenyomva kemikáliákkal. Már hajat se fog festetni egy darabig, mert nagyon vigyáz az ilyesmikkel, de biztos örülne egy ilyen lakknak.:) Olvastam róla, hogy vannak olyanok, amiket terhes nőknek is ajánlanak, de márkát nem tudok.

(És igen, tudom, hogy egy újdonsült anyukának nem biztos, hogy van ideje/energiája lakkozgatni, de majd én pikk-pakk megcsinálom neki, még ha közben alszik is..:D)



2015. febr. 25. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Clinique
2015. febr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a catrice, essence lakkok is az "egészségesebb" kategóriába tartoznak, pedig olcsók, de nincs bennük formaldehid stb. de a lakkok szagára attól még lehet érzékeny a várandós barátnőd. krémmánián volt egy cikk az egészséges körömlakkokról, ott több márka is le volt írva.
2015. febr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!