Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mik a hatranyai a zseles...

Mik a hatranyai a zseles koromnek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
16%

a géllak és a zselés műköröm teljesen más dolog. Melyikre gondolsz?

ha a géllakra:

-egyetlen hátránya talán az hogy viszonylag nehéz ....leoldani(bár a körmösök megoldják)

műköröm:

-elvékonyítja a saját körmöd

-hamar letörik

-nehéz vele bármit is csinálni ha hosszú

-be is gombásodhat alatta a körmöd

-és nagyon drága szerintem(3-5ezer között)

-és max. ha 3hetet bír, bár akkorra már elég nagy a lenövés


Szóval én a géllakot ajánlom:) Ha ügyes vagy és van kézügyességed otthon is megtudod magadnak csinálni. Lehet külömböző kezdő géllakos készleteket szerezni:) Remélem segítettem...Szandi

2015. febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

a géllak és a zselés műköröm teljesen más dolog. Melyikre gondolsz? 

ha a géllakra: 

-egyetlen hátránya talán az hogy viszonylag nehéz ....leoldani(bár a körmösök megoldják) Na ja, ez a szakmánk, értünk hozzá...

műköröm: 

-elvékonyítja a saját körmöd-HÜ.LYESÉG...nem a zselé vékonyítja el, hanem a béna körmös, aki ész nélkül reszel

-hamar letörik- a jól elkészített köröm nem törik, ha ugyanúgy használod, mint a sajátodat

-nehéz vele bármit is csinálni ha hosszú- 4 centis körmökkel is takarítok, mosogatok...csak meg kell szokni

-be is gombásodhat alatta a körmöd-ismét csak a béna körmösnél fordul elő, meg az otthoni kontároknál. Nálam 8 év alatt egy vendégnek se lett gombás a körme

-és nagyon drága szerintem(3-5ezer között)- a műköröm LUXUS, nem létszükséglet...ha nincs rá pénzed, ne legyen műkörmöd.

-és max. ha 3hetet bír, bár akkorra már elég nagy a lenövés...ezért jön néhány külföldön dolgozó vendégem HAT hetente töltetni sérülés nélkül...


Egyéb kérdés?


Ha jól dolgozó szakemberhez mész, SEMMI hátránya nem lesz a műköröm viselésének.

2015. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tényleg nem derül ki a kérdésedből pontosan melyikre gondolsz. DE nekem sem a géllakkal, sem a műkörömmel nem volt problémám.

A második hozzászóló jól hozta az ellenérveket, amit én is elmondtam volna. Tehát őt csak megerősíteni tudom.

A lényeg az , hogy ha jó körmöshöz mész nincs hátránya.

Nekem már jó pár éve van műkörmöm (mellette géllakk is volt) és nem tapasztaltam köröm elvékonyodást, tartós, és a hiedelmek ellentétel nem kell rá extrán figyelni, dolgozni , főzni..stb ugyanúgy tudsz vele.

2015. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel egyetértek, annyit tennék hozzá, hogy az én körmöm nagyon rossz minőségű. Iszonyat puha, nincs agyonreszelve, de nagyon vékony. A géllakk egysezrűen nem marad fenn, mindegy h magamnak csinálom, vagy körmös csinálja. 3 nap múlva elkezd berepedezni, mivel a körmöm hajlik és a géllak valamennyire rugalmas és engedi hajolni, de annyira mégse követi a körmöt, szóval apró hajszálrepedések lesznek rajta amibe beleül a "kosz" és szürke lesz, nagyon ronda. Nekem a géllakk akkor marad fenn, ha teszek alá egy építő zselé réteget és arra viszem fel a géllakkot.
2015. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!