Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy 13 es fel evesnek megenged...

Egy 13 es fel evesnek megengedett az ilyen termekekbol allo smink?

Figyelt kérdés
Szemceruza(neeha felul kihuzok mintha tus lenne,neha pedig csak a vizvonalamat),szempillaspiral, es a szamra egy nagyon picit szines szajfeny.suliba sminkelesnek kerdezem.

2015. febr. 26. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze
2015. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg, de teljesen fölösleges.
2015. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De minek???
2015. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ilyen korban kezdenek el erdeklodni a gyerekek a fiuk irant is es probalnak szebbek lenni....gondolom..
2015. febr. 26. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tartom szépnek ha valaki húz egy vonalat alulra vagy felülre... attól max lesz egy ronda smink rajta, ennek értelme nincs. Igényes gyenge smink okés lenne, de ez nem az szerintem.
2015. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A szemceruzát elhagynám. Nekem is ez volt az elsõ sminkpróbálkozásom még 14 évesen, de hidd el, annál a semmi is jobb. Az a szemceruza vonal csak olyan "na én akkor most sminkelek, hogy jobban nézzek ki" jellegū, de inkább kelt igénytelen hatást. A szempillaspirál teljesen elég, ha sminkelni szeretnél, halvány szájfénnyel.

Ha majd nekiállsz szme-sminkeket csinálni imserkedj inkább a szemhélypúderes árnyékolásokkal, tussal, de azt sem kell túlzásba vinni. 13 évesen pedig még felesleges is.

2015. febr. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ooo, akirol szovan , o tud sminkelni. Tus vonalt is tokeletesen huz, nem csunya az a szemceruza vonal de koszono az ertelmes valaszokat.
2015. febr. 27. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!