Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Létezik tökéletes szemöldök?

Létezik tökéletes szemöldök?

Figyelt kérdés

Borzalmas a szemöldököm...

Szeretnék javítani a helyzeten és valami egészen jót kihozni belőle sminkkel, ha már erre fordítok némi időt.

1.lépés: Jól megfésülöm, hogy arrafelé íveljenek a szőrszálak amerre kell.

2.lépés: Halványan kihúzom, formájára igazítom apró, lágy mozdulatokkal hegyesre-faragott szemöldökceruza segítségével. Majd zselézem. Ezt megismétlem kétszer.

3.lépés: Amikor megszáradt, a kezembe veszek egy barna szempillaspirált. A spirállal végigmegyek óvatosan párszor a szőrszálakon. Amikor teljesen megszáradt megfésülöm.

4.lépés: A szemöldök körül korrektorral és egy ferde végű pici ecsettel körberajzolom a szemöldököt, majd elegyengetem.

Mit gondoltok?


2015. márc. 9. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet ezt úgy is csinálni hogy passzoljon a szemöldöködhöz a szín, de lehet úgy is hogy természet ellenes legyen. De igen, lehet jó a szemöldököd, de ha alapból is jó a színe akkor szerintem fölösleges átszínezni, nagyon sokan elrontják, de van olyan barátnőm, aki egyszer mondta hogy átrajzolja, és soha nem is gondoltam volna, olyan szépen csinálja.


Fontos hogy hozzáértő kozmetikussal szedesd, aki normálisra szedi.

2015. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek kell ennyit foglalkozni egy szemöldökkel? Én csak kiszedetem a kozmetikusommal és ennyi. Egyszer húzta ki szemöldökceruzával, amikor a ballagási képeket készítették.
2015. márc. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azért kell ennyit foglalkozni vele, hogy szép legyen mindig. persze valakinek alapból szép, sűrű szemöldöke van, de nekem pl. nem. ezért egy kis kitöltés, színezés sosem árt.
2015. márc. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!