Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell ezt érzelmezni?

Hogyan kell ezt érzelmezni?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen segítsetek, szeretnék ilyet készíteni, azt látom hogy a nyilak hogy vannak, de mégis hogyan értelmezzem? esetleg ha az ilyen cikk-cakkosról tudnátok nekem videót mutatni azt nagyon megköszönném

[link]


[link]



2015. márc. 10. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ez az alapja a cikk cakkosnak is.

[link]


[link]

hogy csomózni kell.

2015. márc. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tehát én valahogy úgy kezdeném el h először kifeszíteném a végüket h nem mozduljon el. esetleg ahogy az ábrán van sorban kettesével megkötni úgy h ha az a felesleg nem kell a későbbiekben le tudjam vágni. aztán sorra haladva az első sor végig csomóznám az előző ábra szerint, majd a másodikat és így tovább. bár nem tudom ez mennyire kivitelezhető így. de szerinte úgy is megoldható mint az ábrán h az elején nem kettesével csomózod össze hanem egyben, egyből a végleges csomóvéggel.
2015. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!