Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell sminkelni? Tudom,...

Hogyan kell sminkelni? Tudom, hogy van alapozó, korrektor, tus stb. De azt nem tudom, hogy ezeket milyen sorrendbe és hova kell "kenni".

Figyelt kérdés
Segítenétek?
2015. márc. 13. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
ha ezzel nem vagy tisztában akkor még nekem neked való a sminkelés
2015. márc. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Igaza van az előttem szólónak,de ha gondolog valamelyest,a korodnak megfelelően én szívesen segítek csak írj nekem privátba!
2015. márc. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Az első két hozzászólónak gratulálok.

Van a neten rengeteg odal és blog, ahol kifejezetten kezdőknek írtak sminkleckéket, ha csak simán beírod google-be, hogy smink alapok, akkor kidob egy csomó hasznos oldalt. Én is nemrég kezdtem el megtanulni rendesen sminkelni, a netről, pedig 23 éves vagyok. Egész egyszerű szerintem, csak sokat kell gyakorolni, főleg az alapozást, és főleg azért, hogy tudj az arcformádnak megfelelően sminkelni.

2015. márc. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!Én ilyen sorrendbe használom: Alapozó korrektor púder pirosító tus szempilla spirál rúzs. Remélem segítettem. :)

19/L

2015. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3.:Én vagyok a 2hozzászóló és az igaz hogy internetről meg lehet tanulni sminkelni könnyen,de ha mondjuk itt egy 12éves lányról beszélünk akkor teljesen felesleges neki még az,hogy megtanuljon tusvonalat húzna vagy hasonlók mert még gyerek és nem erre kéne tanítani!Azzal nincs semmi baj ha esetleg pattanásos és használ cc/bb krémet vagy korrektort,de alapozó,rúzs,pirosító stb még neki teljesen felesleges!Ezért mondtam hogy segítek neki,ha mond életkort,mert másképp segítek egy 12évesnek ebben mint mondjuk,eseleg egy 16évesnek!
2015. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Na, most fogtok megdöbbenni... 36 éves vagyok. Csak eddig ez a téma hidegen hagyott. Sportoltam, másképp éltem. Most viszont van egy párom, aki "elvárja"...

Köszi a segítséget! :)

2015. márc. 16. 09:31
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én elöszőr alapozó, szemceruza szemöldököm kihúzásához, szempillaspirál, rúzs. En ennyit szoktam általában :)
2015. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2015. márc. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia, én úgy szoktam, hogy BB krém,púder,pirosító,szemöldök kefe,szemöldökfixáló spirál, szempillagöntörítés, szempillaspirál, ajakbalzsam, szájfény :)
2015. márc. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok:Ne haragudj,valóban nem gondoltam hogy már 36éves vagy,Bocsánat!De ha gondolod és még szükséges a segítség írj nyugodtan nekem privátba!:)
2015. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!