Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozó, púder avagy, hogy is...

Alapozó, púder avagy, hogy is sminkeljek?

Figyelt kérdés
Gáz, de 17 éves létemre az egyetlen a tusvonal amit épp, hogy megtudok rajzolni. A szüleim ilyen tekintetben nem engedékenyek, tiltanak mindenféle sminktől Szóval nem tudom mi mi is. A korrektor az ami mondjuk a kisebb bőrhibákra jó? Az alapozó? Púder? Ezeket, hogy viszem fel? Milyent vegyek? Nagyon eltudom rontani? SOS egy ronda 17 éves csaj...

2015. márc. 15. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Youtubon nagyon sok ilyen videó van. Nézz szét ott.
2015. márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, Yt-n sok jó tipp van.. De egyet jegyezz meg: Senki sem ronda! Mindenki szép, a maga sajátos módján.. Te is szép vagy :)
2015. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az alapozó egységesíti az arcod színét, ezt kézzel, ecsettel, sminkszivaccsal lehet felvinni. erre púderszivaccsal, púder ecsettel vagy kabuki ecsettel kell felvinni a púdert, ami fixálja az alapozót, és mattít. a korrektort púderezés előtt a bőrhibákra, szem alatti sötét karikákra kell tenni. alapozóból a rimmelt vagy a maybelline-t ajánlom, a többiből, ecsetekből is tökéketes az olcsóbb, pl. essence márka.

és tuti nem vagy ronda. : )

2015. márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek :) Főleg neked utolsó :)
2015. márc. 15. 18:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Alapozó nem feltétlen szükséges, ha nem túl engedékenyek, akkor talán egy BB krém is elég lenne. Aminek kisebb a fedése, de mégis egységesíti a bőrt. Nekem a L'Oreal vált be (a garnier sem rossz), de nagy a választék a helia-d és essence szerintem nem a legjobb, a többit nem próbáltam. Én kézzel viszem fel, mint a krémet.

Púder mehet erre rá vékonyan. Én egy puffni szivaccsal szoktam felvinni és a felesleget ecsettel picit letörlöm.

Egy nagyon halvány pirosító sokat tud dobni az egészen. Csak arra figyelj, hogy ne legyen bohóc-effektus, csak az arc csontodra tegyél, de ehhez nézegess képeket, videókat. Ráérzel majd hamar.


A korrektor is elég akkor, ha van vmi bőrhibád, pattanásod. Ezt kézzel vidd fel a hibára.

a lényeg, hogy ne látszódjon semmi. az alapozót/bb krémet mindegy melyik jól dolgozd el,a hajvonalban álladon, stb.

Ha ki akarod a szád emelni, de nem rúzsozol vagy szájfényezel, akkor valami színezett ajakápoló is jó erre, nagy választék van abból is. Hidratál és ad egy kis fényt/színt az ajkaidnak.

Nem feltétlenül kell a sminkekből drága. Én felnőtt létemre sok essence és catrice terméket vásárolok, mer sok dolog jó azokban is. Pl ahogy előttem is írták az ecseteik szuperek.

2015. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!