Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az folyton, hogy a...

Miért van az folyton, hogy a nem sminkelő, visszafogottan öltözködő lányok lenézik a sminkelt, nőiesen öltözködő lányokat?

Figyelt kérdés
2015. márc. 16. 12:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts!!!!

Ráadásul nálam ez fordítva volt, a sminkelő, kihívóan öltözködő lányok néztek le engem.

2015. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen személy az ismeretségi körömben aki néha megjegyzéseket tesz, hogy még erre is volt időm amég ő a gyerekeket terelgette stb. Szimplán szomorúak hogy nekik nincs erre idejük esetleg érzékük, és néha ez így jön ki.
2015. márc. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy ez pont fordítva van. Még nem találták fel azt a sminket, amit az arcom vagy a szemem képes órákon keresztül elfogadni anélkül, hogy le/kivaraknám a helyéről, a szemem becsipásodva vagy bezsírosodna a bőröm és ragyákat növesztene. Ennek ellenére szereten nézni a SZÉPEN kisminkelt arcokat, hiszen számomra ez is egyfajta művészet.

Viszont nem egy sminkelő hölgytől kaptam már meg, hogy igénytelen vagyok, amiért nem sminkelek.

Az öltözködés ugyanez. Magamon nem bírom a blúzokat, a műszálas anyagoktól kivagyok, ugyanakkor szeretem elnézegetni az elegáns, csinos öltözékű hölgyeket.

2015. márc. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nincs kint melle-pitsája még lehet nőiesen öltözködő.
2015. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akik lenézik azok többsége azért teszi,mert más,ugye homlok ellentetje a figyelt személynek,és ugye aki teljesen más arra egy normális természetes reakcio a "nem értem" ill nem akarom elfogadni és lenézem.Aztan vannak itt variaciok,hogy nem szeretik őket mert h ő ugye mindent magára rak,hogy jól nézzen ki,jobban,de ugye ha leveti akkor ez eltünik és ugyebár "nem ő".És van az amikor ugye azért baszogassák őket mert,ők több figyelmet kapnak a fiuktól és ez emezeknek,emennek fáj.
2015. márc. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
én sminkelek, mert jobban nézek ki vele. ha olyan lányt látok, aki smink nélkül is szép, mert sötétek a pillái, szemöldöke, nincsenek bőrhibái, azokat nem nézem le, hanem irigylem, hogy milyen jó nekik, és rosszul érzem magamat, hogy én sminkkel se tudok olyan szép lenni, mint ők. : D akikre viszont ráférne egy-két dolog, azokat nem értem, miért nem sminkelnek egy picit. de nem nézem le őket sem, csak nem értem. lehet minimálisan is sminkelni, nem kell kivakolni az arcot. egy korrektort, szempillaspirált, pirosítót feltenni nem nagy ördöngösség, mégis sokat dob a megjelenésen.
2015. márc. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Rossz a tapasztalatod, ez oda vissza megvan...
2015. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok


"lehet minimálisan is sminkelni, nem kell kivakolni az arcot. egy korrektort, szempillaspirált, pirosítót feltenni nem nagy ördöngösség, mégis sokat dob a megjelenésen"


Kata, te vagy az? Szomorú, hogy egyeseknek meg sem fordul a fejükben az a gondolat, hogy nagyon sok embernek NEM BÍRJA a bőre vagy a szeme a sminket. Lehet, hogy sokat dob a kinézeten, de mit ér vele, ha utána bevörösödik, beragyásodik az arca vagy "kifolyik" a szeme? Az allergiaszezonról meg aztán ne is beszéljhünk.

És nem kell azzal jönni, hogy hipoallergént kell venni vagy Dr. Hauschka-t, mert csak az ismerősi körben (magammal együtt) fel tudnék sorolni 6-8 embert, akiknek még ezek a termékek sem jók.

Mindenki törődjön a saját dolgával, aki sminkel, sminkeljen, aki nem, az ne, ennyi.

2015. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok.

ki a faxom is az a kata?

olyan nincs, hogy vkinek mindentől kijön minden baja. okosan kell választani... összetevőket nézni a hátoldalon, és akkor nem ér meglepetést. én is érzékeny vagyok a kozmetikumokra, szemem-bőröm-mindenem, mégis tudok mit használni, és nem csak sminkről beszélek.

köszi a lepontozást nyomikáim.

2015. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kata az a kolleganőm, aki pont ugyanezt mondta, szinte ugyanígy.

Igen, nézni kell az összetevőket, de elhiheted, hogy van olyan, akinek mindentől baja van. A két kezemet tettem össze, mikor tizenakárhány év kísérletezgetés után találtam egyetlen egy (!!!) korrektort, amit nem dob ki a szemem alatti bőr egy óra után. De amikor jön az allergiaszezon - nálam ez május-június - akkor ez is elmászik, mert könnyezek, kivakarom a szemem, stb.

Egy másik kolleganőm minden szarra allergiás és márciustól október végéig folyik taknya-nyála-könnye.

És persze nem mindenki engedheti meg magának, hogy havonta vegyen újabb és újabb termékeket, hátha az egyik beválik.

2015. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!