Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldökfesték vagy szemöldök...

Szemöldökfesték vagy szemöldök henna?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik tartósabb a festék vagy a henna, és le is írnátok a termék nevét amire voksoltok? Előre is köszönöm!
2015. márc. 16. 22:35
 1/4 vakarcs2.0 válasza:
Szia. Én személy szerint a hennásat nem ajánlom, sötétre festettem a hajamat, és ehhez azért sötétebb szemöldök illene, de abszolút nem tartós. Legalábbis nekem nem az. Szivem szerint 2-3 naponta festeném vele. Ha kozmetikushoz fordulsz, az a legjobb. Szép is, tartós is lesz, plusz alakít rajta a tökéletesség érdekében.
2015. márc. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia. Köszönöm a válaszod. Azért kérdeztem mert nem tudok kozmetikushoz menni mert van egy babám, és itthon így könnyebb lenne megcsinálnom. Régen volt hogy befestettem hajfestékkel de az nem vált be, és most szeretném kipróbálni vagy a hennát vagy a szemöldökfestéket, csak nemtudom melyik a jobb.
2015. márc. 17. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:

A hennát én sem ajánlom,annak mindíg van egy kis vöröses színe!

Nem tudom milyen szint szeretnél festeni,barna,fekete?

Fodrász kellékesben tudsz venni szemöldök festéket és hozzá való oxit is!

Én a RefectoCil 3-natur braun árnyalatát használom,szintén a márka 3-százalékos oxijával és nagyon szuper,gyönyörű árnyalat és fedés!

Remélem tudtam segíteni!:)))

2015. márc. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Fekete festéket szeretnék, megfogadom a tanácsod sokat segítettél! Mégegyszer Köszönöm
2015. márc. 23. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!