Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy az alapozó...

Mit csináljak, hogy az alapozóm az arcomon maradjon?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy bármilyen márkás és drága alapozót veszek, ha reggel iskolába menet felkenem (18 éves vagyok ) 3.órára már vagy foltos lesz vagy nemtudom, de csúnya és olyan, mintha beszívná a bőröm vagy elmászna onnan vagy nemtudom... Kipróbáltam már minden krémet színezett hidratálot, kentem már egyszerre mindent az arcomra külön külön is, de még így is gusztustalan lesz.... Mit csináljak, hogy fent maradjon rendesen, mint minden normális embernek?

2015. márc. 17. 20:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Púder?????????
2015. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

púdert használsz felé? esetleg primert alá?

ezek nélkül könnyen eltűnik az alapozó, bár valamennyire szerintem mindegyik beszívódik a nap végére egy kicsit.

ha zsíros a bőröd, attól is lehet, ez esetben jól jöhet a mattító púder és egy olajfelszívó primer.

2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megtisztított bőrre kened? Primer? Púder?
2015. márc. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megtisztítom az arcom krémet is teszek rá és púdert is használok... abból is már kipróbáltam mindent... a jelenlegi alapozóm pedig az új astor amibe van primer is bár nemtudom... itt ahol én lakok nem lehet semelyik drogériába primert kapni...
2015. márc. 18. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Sminkfixáló spray.
2015. márc. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy ilyeneket nálunk nem lehet kapni :/ egy kis városban lakok itt csak rossman meg dm van... a legközelebbi normális drogéria vagy kozmetikai bolt 100km-re van innen.... :/
2015. márc. 29. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Az az Astor viszonylag tartós pedig, nem lehet hogy túl sokat kensz fel, vagy túl zsíros bőröd van? Mert nekem is zsíros a bőröm és arra kevés alapozó jó... DM, Rossmannos között egyáltalán nem is találtam megfelelőt. Vagy ha túl sok az alapozó amiatt is elmászhat, ha rossz fajta alatta a hidratáló, olajos az arclemosód vagy valami, azon is elmászhat. Valami oka csak van, nekem ezek jutottak eszembe. Ja meg ne fogdosd az arcod napközbe... ha egyáltalán szokásod... :)
2015. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!