Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire sminkelitek magatokat?

Mennyire sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sminkelem magam, csak egy kis alapozot használok, hogy elfedjem a bőrhibaim, +esetleg egy kis szempillaspirál. De az utóbbi időben néztem néhány sminkes videót és kb 20 lépéses sminket raknak fel, olyan eszközöket használva amiről még nem is hallottam. Képtelen lennék erre minden reggel és a pénztárcám se bírná. Én vagyok ennyire lemaradva vagy más is csak különleges alkalmakkor tesz fel ilyen sminket?

23/L



2015. márc. 20. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is néha meghökkenek, hogy mi mindent tesznek egyes lányok magukra minden reggel. Igaz, én ha megyek valahova teszek fel a szemem alá korrektort a karikákra, kihúzom a szemhéjam, szempillaspirál, néha napján pirosító és a számra valami természetes rúzs, de ez megvan 5 perc alatt, nincs az arcomon több réteg alapozó. Úgyhogy nyugodj meg, nem vagy egyedül ebben biztos vagyok. :) 20/L
2015. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én általában semmennyit :D amikor olyan van, akkor szemceruza, spirál, nagyon nagy eseménynél tus, esetleg rúzs, és ennyi. 26/N
2015. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Doruss ***** válasza:

A sminkes videók tényleg durvák. Hacsak nem akarsz olyan "tökéletesen" kinézni, mintha nem is emberből lennél, teljesen fölösleges. Én ritkán lépek ki a házból smink nélkül, de sosem bonyolítom túl.

A szememet ki szoktam húzni barna vagy fekete tussal fölül, meg szempillaspirált használok. Néha, ha olyan kedvem van, cicásan húzom ki, meg néha szemhéjpúdert is használok. Ha valami erősebbet akarok, kihúzom alul is.

Ezen kívül egy kis rúzst teszek fel néha, nem túl erős árnyalatút, és ennyi. Alapozót nem használok, mert nem annyira szeretem, meg nem is olyan problémás a bőröm, bár mostanában elgondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy elkezdem.

Lemaradva semmiképp sem vagy, úgy sminkelsz ahogy neked jól esik, szerintem nincs etalon :)

19/L

2015. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

alapozó, korrektor, pirosító, szemöldökceruza, szemhéjtus (néha kimarad), szempillaspirál, ajakfény.

most így leírva soknak tűnik, de egyébként olyan, mintha nem is lenne rajtam smink, csak a szemem kiemelése látszik. én mondjuk különleges alkalmakkor sem sminkelem magam túlzottan másképp,esetleg szemhéjpúderrel spékelem meg a dolgot, de semmi más.

a sminkes videók nagy részében én nem is sminket látok,hanem önmaguk totális átmaszkírozását. nekem speciel nem jön be, bár érdekes nézni. :)

2015. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Változó, kedvemtől is függ, meg attól is, hogy munka után hova megyek még, meg munkában milyen napom lesz.


Ami alap: BB krém, szempillaspirál, pici piorsító.


Emellé van egy natúr szemhéjpúder palettám, amit hétköznapra is szeretek, illetve egy fekete szemhéjtus. Nappalra nem szoktam mindkettőt: tehát vagy natúr szemhéjpúder és spirál, vagy szemhéjtus és spirál a szemem kiemelése. Rúzs opcionálisan, ha sápadtnak érzem magam mindezek után, akkor gyorsan egy természetes rózsaszínt felrakok.

2015. márc. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ha ünnepelünk vmit szülinap,iskola stb. akkor teszek fel alapozót,folyékonyt és por állagút is, amúgy nem szoktam. szemceruza vékony cicás szemre húzva, natúr színű szemhéjpúder, spirál és kissé pirosas színű rúzs, de a rúzs sem állandó. egy héten kb 2-3 alkalommal festem ki magam. tehát még ez sem mindennapos.
2015. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Régen mindennap 1kg sminket tettem fel, de nagyon megnéztek e miatt, azóta alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza. Vékony szemkihúzás és barackos szemhéjpúder.
2015. márc. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A videókon használt smink szerintem is túlzás, a legtöbb még alkalmakra is az. Az életben, hétköznapokra meg pláne felesleges.

Nálam a napi smink: BB krém, átlátszó púder, szemceruza, spirál és natúr színű rúzs. Bőven elég.

2015. márc. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

alap: hidratáló krém, BB krém vagy alapozó ha pedig nem fényvédős a BB akkor mielőtt felraknám a kezemre nyomok egy borsonyi fényvédőt a BB-hez és összekeverve viszem fel az arcomra, erre jön egy leheletnyi púder ami fixál

szem: szempillaspriál, egy világosbarna szemhéjpúder

arc: pirosító közepesen erősen felrakva

száj: valami természetes rúzs vagy rózsaszínes szájfény

ennyi. 24/L

mindennap sminkelek

2015. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
makeup artist vagyok és amióta élek imádom a sminket,ugyhogy én mindennap amennyi sminktermék létezik rajtam van kivéve alapozót és a pudert valamint nagyon erős,szines sminkeket készitek müszempillával megvan 25 p alatt,és élvezem csinálni szóval.
2015. márc. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!