Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire sminkelitek magatokat?

Mennyire sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés

Nem nagyon sminkelem magam, csak egy kis alapozot használok, hogy elfedjem a bőrhibaim, +esetleg egy kis szempillaspirál. De az utóbbi időben néztem néhány sminkes videót és kb 20 lépéses sminket raknak fel, olyan eszközöket használva amiről még nem is hallottam. Képtelen lennék erre minden reggel és a pénztárcám se bírná. Én vagyok ennyire lemaradva vagy más is csak különleges alkalmakkor tesz fel ilyen sminket?

23/L



2015. márc. 20. 13:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Semennyire. 22/F
2015. máj. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hétköznapokra nem kell annyi mindent feltenni, mert nagyon eltér a természetességtől. persze lehet szép, de szerintem érdemes bulira tartogatni az ezer lépéses sminkeket, mert ha minden nap így sminkelnék, és egyszer nem lenne időm megcsinálni, senki nem ismerne fel. :D

hétköznapokra szerintem elég a korrektor, vagy ha bőrhibák vannak, akkor egy vékony réteg alapozó, púder, ha zsíros a bőr. spirál, esetleg natúr szemhéjpúder, szemceruza, vagy egy kis pír, vagy natúr rúzs, színezett ajalápoló.

csak egy kicsit kell feltuningolni az alap szépséget.

buliba meg mehet a bronzosító, tus, intenzívebb szemhéjpúderek, feltűnő rúzs.

2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem sminkelem magam

17/L

2015. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!