Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan lehet megtudni hogy...

Honnan lehet megtudni hogy egy parfüm eredeti e vagy sem?

Figyelt kérdés
Bontatlan csomagolásban lévő parfümről beszélek.Honnan tudhatom hogy eredeti e vagy sem.
2015. márc. 22. 09:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasonlitsd össze egy eredetivel!

Vannak nagyon jó és nagyon rossz hamisitványok is!

Egy laikus simán megvedz egy gagyi hamisitványt és azt hiszi milyen jó üzletet csinált!

Originált dobozosnál keress rajta nyomtatási hibákat pl:fakó,homályos kép,más színek,hologramm hiánya,nem perforált celofán Stb...

Én elmentem egy Müller drogériába megnéztem lefotóztam és megvettem az Ázsiacenterbe!

De ott is sok a hamisigvány,nyitott szemmel járj!

Ha ügyes vagy rengeteget tudsz spórolni!

2015. márc. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehonnan sem fogod tudni. Ha eredetit akarsz, akkor megbízható helyen kell venni. Ha meg hamisat, akkor ott a vatera 90%-a hamis amit eredetinek hazudoznak az eladók. Eleve gyanús már az, ha jóval olcsdóbban tudod megszerezni, mint a megbízható helyeken (pl müller stb) 20.000 helyett pár 1000Ft
2015. márc. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!