Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csináljam meg a szemöld...

Hogyan csináljam meg a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Alapból nagyon világos a szemöldököm és egyáltalán nem dús. A formája sem szép. A hajam szőkésbarna. A problémám az lenne, hogy egyszerűen nem tudom szépen megcsináni a szemöldököm, mert ha ceruzával csinálom iszonyat sötét és borzasztó ronda. Ha pedig enyén nyomom rá a nap végére nem is látszik, hogy csináltam vele valamit. Milyen színt vegyek egyáltalán? Mivel érdemes próbálkoznom? Valaki segítsen, köszönöm!:(
2015. márc. 22. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne ceruzával csináld. Én szemhéjpúderrel szoktam áthúzni, egy kis szivacsos végű applikátorral. Válassz egy olyan árnyalatot, ami nem sokkal sötétebb az eredeti színénél. Akkor nem kelt majd mesterkélt hatást.
2015. márc. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Ne fekete ceruzával csináld, hanem szürkével.

Én is úgy szoktam, mert ugyanez a problémám.

2015. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 catyst válasza:
100%

En festeni szoktam magamnak:-) par alkalom utan rajosz hogyan csinalhatsz szep ivet, de pont a mostani Avonbol lehet rendelni szemoldok sablonokat is!;) Amikor kopik szemoldok ceruzaval szoktam athuzni. Mindenbol sotetbarnat hasznalok.


Remelem segitettem. Puszi:)

2015. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. márc. 22. 16:41
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szemöldökporral csinálom.
2015. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
catrice vagy oriflame szemöldökformázó készletből a világos árnyalatú porral menj át finomat a szemöldöködön. természetesebb hatású, mint a ceruza. az oriflame-ben van wax is, amivel tartósabb marad.
2015. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oriflame helyett ajánlom a Nyxet.
2015. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!