Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Marilyn Mansonos sminket...

Marilyn Mansonos sminket szeretnék készíteni de, hogy csináljam?

Figyelt kérdés

vettem egy fehér alapozót (StarGazer liquid foundation white) de ha felkenem nagyon foltos egyik helyen világosabb meg csíkos vettem mellé 1 sima alapozót hátha ha összekeverem nem lesz annyira foltos de úgy meg olyan mintha máj beteg lennék mit csináljak, hogy ne legyen foltos és szép egyenletes legyen? Képeket linkelek, hogy milyen hatást szeretnék és az alapozót is linkelem


ALAPOZÓ: [link]


Amilyet szeretnék:

[link]


[link]



2015. jan. 10. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerem erről néztem,hogy kell de neki alapból nem olyan szar a festéke mint nekem..nem foltos neki és nem is csíkos
2015. jan. 10. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
En megprobalnam egy nagyon vilagos, de normal, nem feher alapozoval, amitol nem lesz csikos, es inkabb egy jo feher, jo minosegu puderrel atmenni utana az alapozott boron. En marionett baba sminket csinaltam egyszer, ahhoz feheritettem az arcom, es ezzel a modszerrel szep es egyenletes lett.
2015. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stargazer elég pocsék minőség, nekem is van, durván alá kell hidratálni, 2 rétegben duo fibre ecsettel felvinni óóóvatosan soha nem festő mozdulatokkal, hogy ne legyen csíkos, rá fehér púder... és még akkor sem tökéletes. Sose lesz az... ami vacak az vacak. :/
2015. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oh értem,köszönöm :/
2015. jan. 10. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!