Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ballagási fotózásom lesz,...

Ballagási fotózásom lesz, milyen sminkem legyen? 14/L

Figyelt kérdés

Barna szemű és barna, göndör hajú lány vagyok, a hajam ki lesz engedve és a ruhám is megvan.

Milyen sminkem legyen? Általában szempillaspirált, kontúrt, ezüst színű szemceruzát (szemüveges vagyok) és szájfényt szoktam használni. A válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. márc. 23. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Valami természetes sminked legyen inkább rózsaszínes árnyalatú, de ne túl világos. Az épp egy ilyen korú lányhoz illik.
2015. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vok, milyen színű a ruhád?
2015. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
fehér-fekete és bordó nyakkendő.
2015. márc. 23. 20:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem használj kicsit sötétebb rózsaszínt egy kis ezüsttel, bár mem vagyok olyan nagy sminkes de az sztem jól mézne ki.
2015. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet! :)
2015. márc. 23. 20:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Ballagási fényezés? Ahhoz Trinát mester zománcot ajánlok! Okkert tudok elképzelni... :)
2015. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit, !áskor is szívesen segítek.
2015. márc. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Semmilyent, ebben a korban teljesen felesleges. Max. korrektor, ha pattanást kell eltüntetni, de úgyis retusálnak.

De 14 évesen ezt én sem hittem el, ki is kentem magamat, aztán most jó pár év távlatából röhejesen néztem ki.

2015. márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!