Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Garnier bb krémet szeretnék...

Garnier bb krémet szeretnék venni, honnan tudjam, hogy melyik árnyalat jó nekem?

Figyelt kérdés
Mert pl. a helia d bb krémből jó a normál,viszont egy másik fajta bb krémből még a light-os is nagyon sötét nekem,és ugye nincsen teszter,hogy kipróbáljam.
2015. márc. 24. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2015. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez jó csak épp nem tudom,hogy ezek most milyen árnyalatok(normál v light) de azért köszi:)
2015. márc. 24. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp a mattítóst vedd ( a hosszúkás tubusút) ebből csak kétféle van, a light szinte mindenkinek jó, a másik elég sötét.
2015. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen a matítót fogom és köszönöm a választ a lightal nem nagyon lőhetek mellé :)
2015. márc. 24. 18:02
 5/8 anonim ***** válasza:

hát nekem a mattító garnier elég sötét volt, a helia-ból jó a világos. bár most elvileg a garnier kidobott egy extra világos árnyalatot is, nem tudom, kapható-e már. nézegess a neten swatchokat az árnyalatokról, talán megkönnyíti a döntést.

mondjuk nekem ez a mattító garnier durván kiszárította a zsíros bőröm, mert nagyon alkoholos.

2015. márc. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a mattító garnierből neked normál volt v lightos?
2015. márc. 25. 18:40
 7/8 anonim ***** válasza:
light árnyalat volt meg
2015. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok: tényleg szárít, de annak ellenére, hogy elvileg ,,színezett hidratáló" elengedhetetlen alá a hidratáló krém, érdemes ebből is mattítót használni (nivea make up starter kék, garnier essentials lila)
2015. márc. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!