Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 13 éves vagyok szerintetek...

13 éves vagyok szerintetek ilyen korban melyik fajta tus a legjobb? Egyáltalán nem tudok tus vonalat húzni melyikkel a legkönnyebb és hol tudom megvenni?

Figyelt kérdés

2015. márc. 26. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

13 évesen a tus túl sok, túl mesterkélt, túl markáns.

Egyébként próbálgatni kell, meg kell tanulni a használatát, sok gyakorlással. Nekem mindig azt mondták, hogy a filcessel mennyire egyszerű dolgozni, hát az istenért nem tudok vele normális vonalat húzni, így marad az ecsetes. DMben, Rossmannban, Müllerben találsz százfélét, de azért én várnék vele néhány évet.

2015. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Persze iskolába még nem hordanám csak pl a nyári szünetben próbálkoznék!
2015. márc. 26. 16:54
 3/7 A kérdező kommentje:
Írjatok még!
2015. márc. 26. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem javasolnám 13 évesnek, még nyáron se. Használj szemceruzát, az sokkal visszafogottabb. A tus nőkre való, nem kislányokra.
2015. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok, nézelődj a Krémmánia nevű oldalon, ott a termékek alatt sok véleményt olvashatsz, érdemes megnézni őket, nehogy olyat vegyél, amit MINDENKI szid, mert akkor annak tuti, valami defektje van :D
2015. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is említették a filces tust ....na nekem pont az vált be a legjobban, de én a zselést tust is olyannak tartom amivel könnyű dolgozni.
2015. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem sem vált be a filces, én az ecsetesre esküszöm. a vonalak húzása meg csak gyakorlás kérdése :) esetleg nézz sminkelős videókat youtube-on, ott bemutatnak pár praktikát és trükköt :)

20L

2015. márc. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!