Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, ti hogyan sminkelitek...

Lányok, ti hogyan sminkelitek a szemöldökötöket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy ki mit használ, hogy szemöldök dúsabbnak/erősebbnek tűnjön? Szemöldökceruza, szemöldökpor, vagy szemöldökzselé? A szemöldökzseléről egész kókat olvastam, de azt önmagában is lehet használni, vagy kell hozzá még valami? Nekem nagyon "lyukas" a szemöldököm, tehát sajnos ritkák a szálak, hogyan lehetne ezen segíteni?

2015. márc. 27. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Por és utána fixáló zselé [link]
2015. márc. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Elég ritka a szemöldököm. Rengeteg dolgot próbáltan már, hogy természetesnek ható, szép formás szemöldököm legyen. Nem sajnálram a reggelente 10 perceket sem. Aztán rátaláltam az ART DECO SZEMÖLDÖKFILCÉRE. Istenem! Micsoda megváltás! Enyhén áttetsző formula, természetes színek (az enyém világosbarna. Gyönyörűeb kehet vele árnyalni, kontúrozni, kitölteni, nehezen kopik, nagyon tartós, nem mű hatású. Drága egy kicsit, de háromszorennyit is kiadnék érte. Micsoda találmány! Soha többet por, tus, vagy ceruza! Az Art Deco a kedvenc márkám lett. A (kívül) ezüst színűm mélyfekete high precision szemhéjtusuk is a legjobb, amit valaha próbáltam. Pedig sokat kipróváltam már, mert nálan alapdarab!❤
2015. márc. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi a hibákért, de tabletről vagyok és nagyon szenvedéltesen gépeltem, hogy minél előbb elárulhassam a tökéletes szemöldök titkát😉
2015. márc. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szemöldökpor és fixáló zselé :)
2015. márc. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szemöldökport használok. Fixálóra nincs szükségem.


Szerintem ez a megoldás egyébként a legtermészetesebb. Ceruzás megoldásból én még nem láttam ízléseset.

2015. márc. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

eleinte port, aztán tettem rá fixáló zselét, aztán filcet, aztán pomádét, mostanában ceruzát. :D

ceruzával csak nagyon finomat dolgozom, halványan, hogy ne legyen gagyi hatású. filcet gyárt a catrice, sőt a kallos is, arról jókat írnak. pomádéból az anastasia beverly hills dipbrow pomade-t hazsnálom, ez valami csoda, csak sokat kell vele pepecselni. ceruzából egy olcsó márka, az rdel young jött be, pedig csak poénból vettem, de a 2-es árnyalat pont olyan, mint a szemöldököm színe.

2015. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezt a terméket használom, ez az eddigi legjobb, amit próbáltam.

[link]


Teljesen természetes hatást tudok vele elérni, nincs az a tipikis "rajzolt" szemöldököm tőle. Maximum egy-két percet vesz igénybe, pedig van mit korrigálni vele. Imádom.

2015. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ceruzát, de nem úgy. Nekem a portól nagyon természetellenes lesz, mintha ujjal maszatoltam volna.


Fogom a szemöldökceruzát, és erősen odahúzok pár vonalat az egyik kézfejemre, majd ebbe mártom az ecsetet, és így húzom be.

2015. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

Semmit. Szerencsére sűrű szemöldököm van, ha rendesen ki van szedve, akkor nincsen szükség külön kisminkelni.

Egy időben ceruzával emeltem ki, utólag visszanézve a fotókat már nem tetszik, túl feltűnő volt.

2015. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!