Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha ilyen piercinget akarok...

Ha ilyen piercinget akarok csináltatni hogy magyarázzam el pontosan hogy milyet szeretnék?

Figyelt kérdés

Mert ha azt mondom ajak, akkor gondolom lehet monroe, medusa, labret stb.

[link]

ilyet szeretnék ilyen 2 golyósat.:D ennek mi a neve? elvileg a pc-nek alapból valami lip loop.


2010. febr. 17. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:

A 2 golyós pc-nek patkó a neve, nekem is olyan van az alsó ajkamban, jobb oldalon.

A nevét viszont nem tudom, de bemész a szalonba, azt mondod"csókolom, az alsó ajkamba kérek egy patkót", akkor a piercer tudni fogja, mire gondolsz.

2010. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszii :)

szóval akkor tulképp ez ilyen:

[link]

és nem ilyen:

[link] ?


amúgy nem lett baja a fogaidnak, ínyednek ettől?:)

2010. febr. 17. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1ik ismerősömnek van, és egy időbe én is akartam, és igen 1. kép az :)

és patkós pc-nek hívják..

az ismerősömnek meg nem bántja az ínyét..=)

pedig félt, mert sok ilyet olvasott h a fogakat is roncsolja stb.

2010. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem oan van, amilyet belinkeltél:D

Még semmi bajom nem lett a fogaimnak, bár nincs meg régóta. Holnap lesz kerek 4 hete, hogy megvan^^

Egyik barátnőm tesójának is van, neki 10 (!) év után kezdte ki a fogait. 10 év alatt meg akár ki is szerethet belőle az ember lány (bár szerintem én nem fogokXD). Nagyon szeretem, és örülök hogy megvan.

Bár nem kérdezted, de elmondom, hogy egyáltalán nem fáj, pedig érzéstelenítő nélkül lett csinálva. Nagyon paráztam előtte, de kellemesen csalódtam. Elvileg 2 hétig nem ehettem volna tejes cuccokat, de erről megfeledkezve mégis ettem, de semmi bajom nem lett tőle, mára már teljesen begyógyult. Jól áll, és mindenkinek tetszik^^

Úgyhogy hajrá;)

És bocsi a kisregényért^^

2010. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszii mindkettőtöknek:D pénteken megcsináltatom^^
2010. febr. 17. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!