Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik fajta szemhéjtust a...

Melyik fajta szemhéjtust a legkönnyebb használni? És abból melyik márka a legjobb szerintetek?

Figyelt kérdés
Mármint olyanokra gondolok, hogy zselés vagy folyékony szemhéjtus, stb..

2015. márc. 29. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a zselésre esküszöm, hihetetlenül jól lehet vele dolgozni! :) A Maybelline Eye Studio Lasting Drama zselés tust használom! :)
2015. márc. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én is azt használom! Bár meglehetősen drága, de nekem egy évig ki szokott tartani mindennapos használattal. A tartóssága megfelelő, lemosni is le lehet azért. A pigmentáltsága szerintem a legjobb és nagyon hamar szárad. :)
2015. márc. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem is a zselés jött be a legjobban, ferde ecsettel. most calvin kleint használok, de ez már nem kapható. a manhattan, maybelline, rimmel zseléseit dícsérik még, legközelebb ezek közül választok.

nekem a folyékony azért nem tetszik, mert az ecsetével nem áll a kezemre, lassan szárad, némelyik húzza a bőrömet száradás után, és sokszor összefestem vele a szempillámat. a filces nem rossz, de hamar elkopik a hegye, és akkor nem lehet vele vékony vonalat húzni, és kiszárad, kevés ideig marad benne szép fekete a festék.

2015. márc. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én évek óta ezt használom,és nagyon jól bevált.Hamar szárad,tartós és szépen lehet vele dolgozni valamint ára is teljesen megfelelő. [link]
2015. márc. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amit a #4-es írt, az nekem is bevált, olcsó, és könnyű használni! én amúgy a folyékony állagú, ecsetes szemhéjtusokat szeretem, ezekkel tudom kiélni a kreatív énemet sminkelésnél.. :) sajnos a pénztárcám nem engedi meg a drágább sminkcuccokat, de nekem az Essence, Miss Sporty, She márkák nagyon beváltak.

20L

2015. márc. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

az Astor ''Eye Artist''-ról pl. többen is azt írták, hogy ez az egyik legjobb szemhéjtùs.

csak persze eléggé drága.

2015. márc. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2015. márc. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek:)
2015. márc. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!