Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Füllyukasztás porcban. Mivel...

Füllyukasztás porcban. Mivel kell kezelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap lövettem a fülem (helix). Nem fájt, nem volt piros egész nap, és ma sem. Amikor forgattam benne este, az is tökre kibírható volt. Többen mondták hogy amikor meglett nekik, nem tudtak azon az oldalukon aludni sem, én úgymond gond nélkül aludtam a bal oldalon (de persze azért odafigyeltem).Normális, hogy ennyire "érzéketlen"?


A másik kérdésem: mivel lehet tisztítani, fertőtleníteni? Azt mondták vegyek rá tetrán krémet, de olvastam, hogy nem ajánlott krémmel kenegetni. Mit ajánlotok?



2015. ápr. 4. 09:25
 1/3 anonim válasza:
Örülj neki,hogy nem fáj:D de a szerintem normális(: fertőtlenítésre a betadine-t ajánlom
2015. ápr. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd ha porckinövésed lesz a lövés miatt, akkor is írj ki kérdést
2015. ápr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt nem lett volna szabad lövetni, másrészt pedig porcpiercinget nem forgatunk, mert újra és újra feltéped vele a sebet. Fertőtlenítésre vegyél Betadine-t vagy Octeniseptet.
2015. ápr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!