Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ilyen alapozot ajanlani?

Tudtok ilyen alapozot ajanlani?

Figyelt kérdés
eloszor is. nyarra kenne tehat olvadas biztosnak kene lennie...jol fedjen, mattitson, tudom nem varom el hogy minden borhibad elfedjen persze hasznalnak hozza korrektort, de azert jo legyen a fedese. es tartos de hat ez bele tartozik az olvadasbiztosba is:Ddd az ara...hat nem nagyon akarok sokat kiadni hisz mondtam hogy csak nyarra kell. 2000 ft folett ne nagyon legyen.es legyen elerheto boltokban ne csak a netrol lehessen rendelni.. a borom zsiros es pattanasos nem magyon baj ha szarit mert hasznalnak ala hidratalot meg este is hidratalnam az arcom..eleg sok mindent kituztem tudom.. de letezik egyeltalan ilyen??? mar elegge el vagyok keseredve...:s mielobb kene hisz az eddigi alapozom mar elfogyott..viszont nem tul vallalhato alapozo nelkul a fejem..:Dddd

2015. ápr. 4. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán ez.

[link]

2015. ápr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oo hat nem irnak tul jokat..aztmondjak eltomiti a polusokat ezt nem szeretnem.. emellett azt lehagytam hogy konnyed legyen nem akarok nehez alapozot. es nem az a celom hogy szaritson..csak nem baj ha nem zsiros olajos alapu hanem inkabb vizes es mattitos mert hasznalok ala hiratalot de nem igy ertettem..de azert koszi:)) egyebkent neked bevalt ez?
2015. ápr. 4. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Catrice all matt plus
2015. ápr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem én ajánlottam a rimmelt, de nekem bevált a zsíros bőrömre. szerintem nem tömíti el a pórusokat, mert nincs benne magas komedogén indexes összetevő.
2015. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rimmel Lasting Finish
2015. ápr. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!