Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudnatok valami jo alapozot...

Tudnatok valami jo alapozot ajanlani kombinalt borre?

Figyelt kérdés
az lenne a fontos hogy nagyon jol fedje a nagyobb pattanasokat esetleg sebeket is de mivel emellet hamlik is a borom helyenkent ezert jo lenne ha azt nem emelneki. es meg egy kerdes hogy ti mivel viszitek fel az alapozot. en kezzel de kivancsi lennek van e ra jobb megoldas.:)

#alapozo #kombinalt bortipus
2015. ápr. 2. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Bourjois 123.

Pattanásokra meg korrektor kell.

Hámló bőrt meg radírozni kell és hidratálni, azon minden alapozó meglátszik másképp.

Én duo fibre ecsetet használok, jobb ezzel a fedés, mintha kézzel kenegetném az alapozót az arcomon.

2015. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a hámlást minden alapozó kiemeli, hidratálj esténként és esetleg alapozós előtt is.

nekem a rimmel lasting finish nude jött be legjobban, de a rimmel stay matte mousse is jó, de ehhez tényleg kell hidratálni.

nagyobb bőrhibákra korrektor kell, mert ha nagyon fed az alapozó, akkor maszk hatású lesz az egész arcon.

én kézzel, ebayről rendelt beauty blender hasonmással, vagy real techniques ecsettel szoktam felvinni.

2015. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi koszi.:)) es mivel tudnak hidratalni? te mivel szoktal?
2015. ápr. 2. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:

hát nekem alapból zsíros a bőröm, szóval leginkább gélkrémeket használok. a kedvencem a mizon ultrasubbon hyaluronic krém. de télen, amikor kiszárad a bőröm, akkor éjszakára a schaebens totes meer krémet használom, ez intenzíven hidratál.

de jók még a balea ultra sensitive hidratálók is.

: )

2015. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja meg a marilou bio krémek is jók. : D
2015. ápr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oh koszonom.. a valaszod alapjan elkezdtem kutakodni anya szekrenyeben (o nagyon sok kremeket meg hidratalokat hasznal jutott eszembe.)es van is olyan amit irtal:))
2015. ápr. 2. 21:39
 7/7 anonim ***** válasza:
naaa, örülök. : ) remélem, be fog válni. de akkor anyukád is biztosan tud segíteni, ő jobban ismeri a bőrödet. : )
2015. ápr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!