Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drogériában kapható korrektort...

Drogériában kapható korrektort keresek pattanásokra. Melyik vált be legjobban nektek?

Figyelt kérdés

Szeretném ha leírnátok az erre a célra számotokra legmegfelelőbb korrektort :)! Lehetőleg olyat ami dm-ben vagy rossmannban kapható

kapható. (Az olyan véleményekre nem vagyok kiváncsi akik szerint nem kell korrektor, vagy nem jó!) Köszi előre is :)



2015. ápr. 4. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

az essence folyékony korrektorát használom, mert olcsó, könnyű eldolgozni és nem okoz, nem gyullasztja be a pattanásokat. nagyobb piros pattikra kell azért 2 réteg belőle, de hegekre egy vékony réteg is elég nekem.

amire szerintem érdemes figyelni, az az, hogy ha pattikra keresel korrektort, akkor ne stifteset vagy tégelyeset válassz, mert azokban olyan összetevők vannak, amik eltömítik a pórusokat, és mitesszereket-pattikat okoznak. a folyékonyak viszont nem.

2015. ápr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A folyékony az szem alatti karikákra való, abból jó az Essence szerintem is.

Pattanásokra viszont nem, arra tégelyeset vegyél, Catrice Camouflage a legjobb. De stiftes is jó lehet, pl Miss Sporty, csak nem árt ecset ehhez is, mert kisebb patikra nehéz felkenni másképp.

2015. ápr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
pont ezek a komedogének. lehet, hogy jobban fed, de ha több pattanás lesz tőle, nem éri meg...
2015. ápr. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Összekavarodtam :(
2015. ápr. 5. 09:30
 5/11 anonim ***** válasza:

nekem mindhárom megvan, használom is, de minden napra csak az essence-t merem már. a tégelyeset vagy stifteset csak akkor kenem fel, ha valami tényleg nagyon durva pattanást kell elfednem, vagy az alkalom megkívánja a tökéletességet, és csak néhány óráig lesz rajtam, nem egész nap.

de hogy minden nap azokat használjam megint? nem fogom, mert tényleg kirügyeztem tőle. de néha jól jön.

nézd csak meg az összetevőit. az összetevő neve utáni első szám a komedogén index, ami max 5-ös lehet, ez tömíti a pórusokat legjobban. pl. helyből a második helyen lévő isopropyl myristate 5/5-ös. de van benne petrolatium, paraffin is, ami szintén nem tesz jót az én pattanásra hajlamos bőrömmel.

[link]

[link]

2015. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem az essence-t fogom megvenni. Alapozó nélkül is használhatom? Mert én nem szeretnék minden nap alapozózni.
2015. ápr. 6. 16:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Az essencere azt írják, hogy fényvisszaverő hatása van és a szem alatti karikákra lett kifejlesztve. Nekem viszonz nincsenek karikáim, és a fényvisszaverő hatás a pattanásokon nem a legjobb. Viszont hogy a catrice mégtöbb pattanást okoz... Nemtudom melyiket vegyem. Mégtöbb vélemény? És melyik megy el alapozó nélkül jobban?
2015. ápr. 6. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
annyira azért nem veri vissza a fényt, nekem brutál szem alatti karikáim vannak. alapozó nélkül is lehet használni, mindegyiket. próbáld ki, hátha bejön.
2015. ápr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Oké :)
2015. ápr. 7. 10:16
 10/11 anonim ***** válasza:
Catrice Camouflage a legjobb, ehhez képest a többinek 0 a fedése. Én használom másfél éve, és nem okozott pattanásokat, viszont a meglévőket jól elfedi. Az Essence szem alá való, de még szerintem durva karikákra oda is kevés, a Maybelline Fit Me 600x jobb, csak itthon a drogériák nem forgalmazzák.
2015. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!