Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a kedvenc szempillaspir...

Melyik a kedvenc szempillaspirálotok?

Figyelt kérdés

Ezekről mit gondoltok: Maybelline One By One Volum' Express Satin Black

L'Oreal Paris Miss Manga és Miss Manga Punky ?



2015. ápr. 7. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Maybelline spirálokat nem szeretem, mert túl nagy a keféjük.

A Miss Manga nekem nagyon nem jött be.

A M. Punky-t nem próbáltam.

Amit most használok, az a Manhattan No End. Dúsít, hosszabbít, nagyon-nagyon fekete.

Meg a Lovely sátgáját használom néha. De én nem vagyok annyira eldőlve tőle mint mások.

2015. ápr. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Maybelline One By One Volum' Express Satin Black-et évekig használtam,szépen szétválasztja a pillákat,dúsít,hosszít,eszméletlen sexy pillákat lehet vele varázsolni. :) Most Yves Rocher-nek a Sexy Pulp Ultra spirálját használom,de lehet visszatérek a Maybelline-re,mert hamar fogy és viszonylag drága is.


A L'Oreal Paris Miss Manga-tól nem vágtam hanyatt magam,nem rossz,de semmi különös.

2015. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!