Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a kedvenc avon szempillaspi...

Mi a kedvenc avon szempillaspirálotok illetve csalodasotok? Avon infinizeről mi a véleményetek? Tapasztalatok? Felpontozok minden irast : )

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a super shock nagyon jó volt az egyik legjobb amit kipróbáltam nekem hosszú a szempillám és ettől nagyon műszempilla hatású lett.
2013. aug. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kedvenc az mindenképpen az Infinitize hosszabító és göndörítő szempillaspirál!:D a legnagyobb csalódás meg valami 600forintos color trend "dúsító" spirál..
2013. aug. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. voltam/ Infinize* még arról az a vélemény hogy mindenképpen megéri:D én már nagyon régóta azt használom..:D

szép pillákat csinál, több rétegben meg nem csomósodik és ilyen műszempilla hatást ér el:D de nem csúnya értelemben.

2013. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avonos szempillaspirálok közül csalódás a Super Shock Max, nagyon jó viszont a Super Full.
2013. aug. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van vmi új narancssárga+curl de az új a legjobb és s upershockot vagy mit nem szeretem
2013. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!