Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gáz ha nem hordok ékszert?...

Gáz ha nem hordok ékszert? Lány vagyok.

Figyelt kérdés
2010. febr. 19. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

NEM!Én sem hordok csak fülbevalót!Amúgy meg sportolok is szóval állandóan vehetneém le-fel!De ha nagy buli van vagy valami, akkor azért veszek fel egy nyakláncot!

De alapjáratban nem baj, hogy nem hordasz!


20L

2010. febr. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én sem hordok ékszert, még fülbevalót sem, abszolút nem tudom elviselni magamon, engem zavar.

26/L

2010. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nem is értem a kérdést minek tetted fel...

Egyáltalán nem baj. Mindenki azt vesz fel amit akar.

2010. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, legalább természetes a hatás :)
2010. febr. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak néha hordok, szerintem egyáltalán nem gáz.


Fülbevalót nem szeretek hordani, mert mindig beleakad valamibe meg szerintem idiótán nézek ki vele :)

Nyakláncot szoktam csak hordani illetve karkötőt. Ezeket szeretem, de csak néha veszem fel ha az öltözékemhez szükséges.

Gyűrűt egyáltalán nem hordok, nem bírom elviselni.

2010. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én csak fülbevalót hordok. A nyaklánc és a gyűrű zavarna a munkában,meg balesetveszélyes is. :S
2010. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 linkids válasza:
100%
Sztem nem gáz.Én barátnőm sem hord.
2010. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Lány vagyok, én se hordok...Úgy vélem szívünk joga... főleg nemesfémet nem szeretek hordani... nem tom mintha égetne és folytana... de ha olyan kedvem van szívesen felveszek fagyöngyből készült nyakláncot vagy bőrből vagy zsinorból készült lógós nyakláncot "medálall" vagy üveg/műanyag hosszú gyöngyös-et... fülbevalót nem hordok.. volt már több is de kiestek, elvesztek... utána leszoktam róla..., karkötőnek természetes anyagot vagy műanyagot szoktam..., de hangulat függő többnyre semmilyent nem hordok....
2010. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!