Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy pár napig szélesebb...

Ha egy pár napig szélesebb gyűrűt hordok, alatta piros lesz, hólyagos és levedzik. Legyen az arany, ezüst, bizsu, teljesen mindegy. Fémallergiám tuti nincs, mert több ékszert is hordok. Akkor?

Figyelt kérdés
Nemrég vettük meg a karikagyűrűinket a párommal és 3 nap múlva olyan is lett:( Nemsoká lesz az esküvőnk és nem akar elmúlni...amúgy is lassan szokott:) Mi ehet ez,és mit kellene rá használnom hogy gyorsan elmúljon?
2011. júl. 28. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok tanácsot adni, de egy bőrgyógyászt felkereshetnél.
2011. júl. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Hosszú távon a gyűrű lecserélése, ill. átalakíttatása a megoldás - vagy szenvedsz. Bepállik alatt a bőr, lehet attól, hogy kezet mosol és nem tudod a gyűrű alatt szárazra törölni, de lehet melegben az izzadtságtól is.
2011. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

én ugyanígy voltam, vagyok. a széles gyűrű alatt nem levegőzik a bőr, bepállik alatta.

csak ha leveszem, akkor gyógyul be teljesen.

2011. júl. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

az ismerősöm is így járt a széles gyűrűvel

2.

2011. júl. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, én is átalakíttattam, úgy, hogy négy vékony karikát csináltak a vastagból. így azok mozogtak, a bőr levegőhöz jutott és nem pállott be.szép lett így is, senki nem gondolta volna, hogy négyrészes:))
2011. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

persze az ilyen átalakítás csakis az esküvő után:)))

gombásodás elleni krémmel kezeld az ujjadat. pl. Nisoral.

2011. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Canesten krém jó rá?
2011. júl. 28. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen problémám lett tőle nekem is. Én váltogattam a két kezemen, de csak mindkettővel ez lett. Gombára ügyelj és szerintem is csináltass belőle vékonyabbat!
2011. júl. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szerintem az is jó, csak éjszakára kend be, vagy amikor egy darabig nem kell kezet mosnod stb.

üdv.

2011. júl. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha gomba, akkor jó lehet a Canesten. Miután nem tudjuk, hogy van-e gomba, vagy csak felázott a bőröd, és nem tudjuk, hogy ha gomba, akkor milyen fajta, a Canesten ugyanolyan esélyekkel indul, mint a Nizoral.

Ha az van otthon, próbáld ki, ártani nem fog.

2011. júl. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!