Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy 13 éves...

Szerintetek egy 13 éves lánynak gáz ha van hamis fültágítója, illetve bandás pólói?

Figyelt kérdés
Szerintem nem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Nem rólam hanem a barátnőmről van szó.:)

2015. ápr. 7. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hamis?
2015. ápr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a fültágító gáz ha hamis, ha igazi.
2015. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vannak zemekaros pólóim senki nem szól érte+fültágító, de igazi. A hamis fültágító viszont nagyon gáz -.- ha tetszik vagy igazi vagy semilyen
2015. ápr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
A hamis fültágító elég gáz
2015. ápr. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Lehet gáz is meg nem is. Pl egy lányon egy bő férfi szabású bandás póló az gáz. Egy passzos nőies az jó. Ha ismeri a bandát akkor oké, de sokan hordanak Ramones, Kiss, Nirvana, stb bandás cuccokat amit életükben nem hallgattak. Ez gáz.

A hamis fültágító egy fokkal jobb mint az igazi.

2015. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hallgatja is őket, ismeri, koncerten is volt már. Én is szoktam ilyeneket hallgatni, nekem is vannak bandás pólóim. Én is szeretnék fültágítót, de az igazit természetes, hogy nem engedik még meg, meg nem vagyok benne olyan biztos, a hamis tényleg nagyon gáz?:/
2015. ápr. 8. 11:47
 7/15 anonim válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem gáz! Hallgatod őket, szereted őket és voltál a koncertjükön. Ettől fogva egyáltalán nem gáz, ha bandás pólókat hordasz. Tök mindegy, hogy az bő szabású fiúpóló vagy szűkebb női. Hordd bátran! A fültágítóról annyit, hogy 13 éves vagy, ennél fogva természetes hogy a szüleid nem engedik meg, de az is természetes, hogy most alakul ki a stílusod. Szerintem se a bandás póló se a hamis fültágító nem gáz a te korodban (megjegyezném, a bandás póló semmilyen korban sem az), később még bőven ráérsz igazit csináltatni.
2015. ápr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz a hamis fültágító. Nekem például nagyon tetszenek a fültágítók, de nincs az az isten, hogy én kitágítsam a fülem. Férfi bandás pólóim vannak, mert a női pólók eszméletlenül kényelmetlenek, meg a pulcsim is férfi. Sose néztek még egyikért se hülyének, de ha így is lenne, teszek rá. :)
2015. ápr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
A fültágító, ha igazi, ha hamis szerintem rohadt ocsmányul néz ki, főleg egy kislányon. A bandás pólókkal nincs baj, ha szereti az adott zenekart, és ha tudja hordani - tehát olyan cuccokkal veszi fel, ami jól áll, és vmennyire követi a vonalait... nem XXL-es póló sima farmerral meg böhöm edzőcsulával.
2015. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Addig nem gáz amíg nem válaszolja azt a "Na és mi a [pólón szereplő banda]?" kérdésre hogy "hát a póló márkája"
2015. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!