Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb piercing?

Figyelt kérdés

Mármint olyanokra gondolok, h: köldök,fül,száj,szemöldök...

Akinek van, annak mi a tapasztalata? Melyik volt a legfájdalmasabb?

Ja és még egy nagyon fontos kérdésem lenne!: melyikhez kell szülői jelenlét/aláírás? 16/L



2015. ápr. 8. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Nunci piercing. :)
2015. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok.

Ami szerintem nagyon szexi az a köldök. Az egy feszes hason nagyon szexi.

Ami pedig még elmegy talán a bimbó pc, de azt embere válogatja.

Minden pc fájdalmas mert átszúrják a bőrt.

Beleegyezés nem hiszem hogy kell pc-nél, tetkónál viszont kérik.

2015. ápr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Piercingekhez kell aláírás, akárhol is legyenek. Ha 18 éven aluli vagy, mindenképp kell.


Én a fülpiercingeket szeretem, és az orrkarikát.

2015. ápr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

16 alatt kell, bár nekem volt már 3 a fülemben és a 4.-hez nem kértek (bár kinéztem 18-nak)

mellett még köldök van, könnyű kezelni, nem fáj, de limitálja a mozgást az első pár hétben, egyébként még orba szeretnék.

2015. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2015. ápr. 9. 08:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban száj alá tetszik. A köldök és a száj fölé szerintem nagyon riba.ncos, a többi meg elmegy. (Nekem egyébként nincs)
2015. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem fülben tetszik :)
2015. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A fülembe már szereztem párat, és mivel azok nem fájtak, gondoltam a többi sem lehet vészes:D
2015. ápr. 10. 18:58
 9/9 anonim válasza:
2 van az orromba. Oldalt meg középen egy septum. Kértek tőlem aláírást. Szülői engedélyt is de azt nem tudtam vinni de akkor is megcsinálta. Oldalt lövettem és nem annyira fájt. Középen szúrták és az nagyon fájt és fel is duzzadt. Fülembe is van de az nem fájt egyáltalán.
2015. ápr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!