Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az olyan műköröm amit a...

Az olyan műköröm amit a boltokban is lehet kapni az max. Mennyi ideig marad a körmön?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb az aznap esti buliig, vagy max 2-3 napig, persze láttam már olyat is, akinek 1 hétig is bírta. Azért ez nem egy tartós dolog (és nagyon látszik is rajta, h olcsó, bolti sajnos)
2015. ápr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. ápr. 15. 11:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem sokkal olcsóbb, mint ha elmész és csináltatsz egy hónapig szép műkörmöket vagy géllakkot.

Viszont látszik rajta, hogy műanyag, nem mindenhol illeszkedik rendesen és ha sokáig hordod, algás vagy gombás is lehet tőle a körmöd. Inkább menj el egy műkörmöshöz és csináltass géllakkozást.Az olcsóbb,mint a műköröm, szép is és tartós is. Nekem 3-4 hétig minimum fenn van hibátlanul.

2015. máj. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépe :)
2015. máj. 14. 17:54
 5/6 Bogi214 válasza:
Eza azért nem teljesen igaz.Lehet már kb 150ftért kapni és ha szerencsés az ember akkor akár kifoghat egy egész szépet.Le kell előtte fertőtleníteni és akkor nem lesz gombás vagy hasonló.Nekem a rendes műköröm lenő egy hét alatt mert nagyon hamar nő a körmöm.Ezért én inkább magamnak festek mintákat és hasonlóakat.Az egyik kedvenc időtöltésem amúgy is a körömfestés.Mintákat talán 1-1,5 éve kezdtem festegetni és mára már egész jól megy.Minden önteltség és önfényezés nélkül mondom hogy lehet azért mert rajzolni is szeretek meg művészeti középiskolába megyek továbbzanulni.Remélem segítettem egy kicsit☺😙
2015. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bogi214 válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért☺
2015. jún. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!