Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a nyaklánc mennyire tetszik...

Ez a nyaklánc mennyire tetszik nektek? (ezüst színű)

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 15. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy kicsit már túl csicsás
2015. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semennyire. A pici medálok tetszenek, ez túl nagy, giccses még ezüstszínűben is (az aranyról meg ne is beszéljünk).

Az ott szívecske a közepén és van rajta valami? Mert ha szívecske, akkor azzal még a világból is ki lehet kergetni.

2015. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, nagyon diszes, csicsas.
2015. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tetszik. Túl nagy, és hivalkodó. A visszafogott, ízlésesebbeket szeretem.

16L

2015. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. Én is a kicsi medálokat kedvelem.


De mostanában sokat látom, hogy vannak lányok akik ilyesmi, meg hasonló nyakláncokat hordanak, mondjuk amolyan felhúzott, laza szoknyával, magassarkúval meg egy betűrt csinos blúzzal.

2015. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na most mit mondjaak:/

Igazából nekem nem lenne bajom vele(leszámítva a szívecskét,az a halálomXD),de szerintem ez tipikusan olyan ékszer,amit inkább bemutatókra készítenek,mert hétköznapi alkalmak nem nagyon vannak ahova fel lehetne venni.

Én se venném meg,pont azért,mert nem tudnám hova felvenni,mert túl hivalkodó:/

Egyébként meg szép a kidolgozása,és az ötlet se olyan rossz,úgyhogy azt nem mondanám rá,hogy csúnya..

18/l

2015. ápr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem picit kevesebb kővel tetszene, de nyilván nem mindegy, mivel hordanám. Ehhez alap a csinos blúz, a szép cipő, a csinos smink.
2015. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tetszik ez a "minta". A méretével nincs baj, de nincs szepen kidolgozva.
2015. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!