Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túlzás és veszélyes a mindenna...

Túlzás és veszélyes a mindennapokban egy 300 ezer forintos nyakláncot hordani?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy arany nyaklàncot.Olyat választottam,ami bármihez hordható,nem nyakék jellegű.Szóval akár minden nap.De nem tudom mennyire ajánlatos,mert hallottam már pár embertől,hogy bkv-n kitépték a nyakukból a nyaklàncot.
2015. ápr. 17. 14:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Egy 300e forintos nyaklanccal senki nem szall BKV-ra. Ha aranyra van penz, akkor van autora is, ahol nem tepi ki senki a nyakadbol.
2015. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Veszélyes, mert ha valaki ki tépi a nyakadból, akkor mivan?..
2015. ápr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De,én felszállok.Van autó is,de komplikált a parkolás a munkahelyemen,ezért bkv-val járok.Azért veszélyes,mert kitéphetik és oda a 300 ezer!
2015. ápr. 17. 14:41
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem is eleg veszelyes hordani ha tenyleg olyan draga, en a gyurut se merem pedig az közel sincs 300 ezerhez
2015. ápr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
munkahelyre egyebkent minek is kell tobbszazezres ekszert hordani...?
2015. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mert olyan a nyaklànc,mint én vagyok,illik hozzám,illik minden ruhámhoz.Ha már annyiba került,akkor ne a fiókba porosodjon,ezért hordom minden nap,a munkahelyemre is.De lehet le kellesz tennem,mert ha jó idő lesz,akkor nem lesz sál,ami a buszon és a metrón eltakarhatná.De elég szomorú,hogy az ember nem hordhatja a saját tulajdonát,mert fél,hogy ellopja valaki.
2015. ápr. 17. 15:51
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van erre esély. Anyukám nyakából 500e-s nyakláncot téptek le, mondjuk azt Rómában. Párom keresztanyjának is téptek már le láncot a nyakából. Amúgy mindkét nyaklánc "sima", nem nyakék jellegű lánc volt. Tudom, hogy borzasztó, hogy az ember nem hordhatja az ékszereit, ha BKV-znia kell, de jobb az elővigyázatosság.
2015. ápr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Èn a 1,5-2 millió forintos gyèmántgyürüvel is felszállok BKV-ra, ès mèg nem rabolták le rólam. Le is kopogom.

Mondjuk èn mindig azzal nyugtatom magam, hogy tuti biztos mindenki azt hiszi, hogy nem igazi gyèmánt így nem èrdekli öket.

2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A gyűrű azért biztonságosabb, mert azt nem lehet 1 mp alatt, sunyiból lehúzni az ember ujjáról. A nyakláncot viszont a másodperc törtrésze alatt le lehet tépni lesből támadva - nem véletlenül erre szakosodtak a tolvajok.
2015. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele,hogy olyan vastag a nyaklàncom,hogy bizsunak gondolhatják,ezért vagyok nyugodtabb.De szerintem inkább nem fogom hordani.De a válaszok alapján legalább látszik,hogy vannak még rajtam kívül emberek,akiknek drága ékszert hordanak,mégis bkv-val járnak.Szóval az egyik válaszoló téved.
2015. ápr. 18. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!