Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Túlzás és veszélyes a mindenna...

Túlzás és veszélyes a mindennapokban egy 300 ezer forintos nyakláncot hordani?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy arany nyaklàncot.Olyat választottam,ami bármihez hordható,nem nyakék jellegű.Szóval akár minden nap.De nem tudom mennyire ajánlatos,mert hallottam már pár embertől,hogy bkv-n kitépték a nyakukból a nyaklàncot.
2015. ápr. 17. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg átlagos, hétköznapi a kinézete, akkor én is viselném mindennap. Nekem csak egy kb 50ezer forintos van a nyakamban, arany lánc és egy medál. Ezt azóta viselem, hogy megkaptam. Nem bkv-zom, de ha úgy utaznék sem venném csak ezért le.


Ha nagyon aggódsz amiatt, hogy ellopják, köss rá biztosítást. Ma már mindenre lehet és kb potom összegért, teszem azt 300ezer forint esetében havi 200-500 forint. Tehát nem nagy kiadás, mégis ha megtörténik a baj, akkor nem veszett el a pénzetek.

2015. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan "csak" 100 ezres láncom van, mégis mindennap hordom. Bizsunak látszik, olymindegy :) olyasmi, mint amiket mostanában lehet kapni bizsuboltokban
2015. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!