Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen BB krémet ajánlanátok?...

Miakdivád kérdése:

Milyen BB krémet ajánlanátok? Száraz a bőröm és elég világos is, Garniert és rimmel londont használtam, de azokból még a legvilágosabb árnyalat is sötét volt. Egy tartós és normál árkategóriás BB krémre lenne szükségem (2000FT-ig)!

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Holika Moisture BB, ebay-en 1500 ft, szerintem nagyon jó, és világos.

Boltiból Eveline-t ajánlom. Az is 1500 ft körül van. A kék jobb fajta, habár elvileg az zsíros bőrre való, én is szárazra használom, és bevált. A másik fajta nem olyan jó.

2015. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a holika holika bb krémei tényleg jók, van hidratáló fajta is, a moisture és a watery. de egyébként a többi sem szárít szerintem. itt van a színük:

[link]

a garnier ér rimmelnél világosabb mind (próbáltam azokat is).

ami még elég világos, azok a maybelline bb krémek.

2015. ápr. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Essence Pure Skin. Nekem is sajnos nagyon száraz bőröm van + világos is (fogjunk kezet.. :D ),több krémet is kipróbáltam,de egyedül ez vált be. Nem sárgásít,felkenve tartós és nagyon sokáig elég + ár/érték arányba is megfelelő (1200 Ft).


Úgyhogy bátran csak ajánlani tudom! :)

2015. ápr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát!!
2015. ápr. 19. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!